• ateş seni çağırıyooo yerine, sen zahmet etme ateş sana geliyooo servisi.
  • sürekli dondurma ve ve sufle siparişi verdiğim site. ne tür bir manyak olduğumu onlar da merak ediyor bence. çünkü geçen gün yanlışlıkla bir hamburger geldi fazladan bedavaya paketin içinde. dediler ki herhalde farkedemedi buranın asıl olayı bu bi hatırlatalım, sağolun börgırking ama ben size bolulu hasan usta ya da mado muamelesi yapmaya devam edicem alınmayın lütfen.

ben de biliyorum hamburgercisiniz siz yoksa yani.

asıl merak ettiğim konu, şimdi sosları paralı vermeye başladılar ya, sadece sos söylesem 75 tane acaba getirirler mi?

bence getirmezler.

not: şimdi baktım sadece 20 sos getirebiliyorlar seçeneklerde 20'den fazlası yok:(

edit: ama 9 çeşit sos olduğu düşünülürse 180 sos bile istermişiz hehehe.

evet böyle.
  • 1,5-2 saat bekleten aptal bir servis yapısı. siparişi verip evden çıksanız siparişi verdiğiniz yere gidip kuryenin elinden alabilirsiniz. o derece yavaş.
  • mega super huge e$$olue$$ek boy secim istediginizde 1 kutu kola gondermeleri ile bir i$letmenin "1 kutu kola sayesinde sarsilan butcesi" gibi du$uncelere gark etti beni. ustlerine gark etmesem bari. gark.
  • günlerdir "yesem mi yemesem mi", "şimdi buradan yesem kilo aldıracak" gibi kıvranırcasına düşündükten sonra tam "eeh eytere beah" diyip bir gazla sipariş için başvurulmuş; fakat sistemdeki bir çalışmadan dolayı an itibariyle devre dışı olduğunun öğrenilmesiyle ilahi adalete bir öeehh dedirtmiş, sıkı bir yumruk yapıp göklere tehditkar biçimde sallatmış sipariş yöntemi.

edit: tam şu anda sorun düzeltilmiş, sipariş sayfası tekrardan çalışır hale gelmiştir.
  • "tikla, 2 saat gelmesin, açliktan basina agrilar girsin, geldikten sonra buz gibi hamburgerle kayis gibi patatese talim et" servisi.

bonusu, belli ki dünyayi gezmis oldugu halde, "valla direk dükkandan geliyorum abi, yemekler sicak" yalani, bastan söylenmis oldugu halde unutulan para üstü ve açliktan sesi bes görürken tam para bulma telasidir. bonus üstü karamel sosu da, durumu anlatan mail mesajinizin direkt olarak çöp kutusunu boylayip, "totally ignored" olmasidir.

saygideger suser'ler öfkeyle girilen bir entry oldugunu zannetmesin, 2 defa denenmis sistemdir, ayniyle vakidir, teslimat yeri de köse bucak bir semt degil, gayet merkezi bir yerdir ve 500m ötesinde karsilikli birer burgerking ve "öteki" vardir.

"ben ettim, siz etmeyin, defalarca denenmis "öteki" hamburger firmasinin telefonla siparis sisteminden sasmayin" der isbu suser.
  • bugün beni fazlasıyla şaşırtan bir şirket olmuştur.

19:30'da verdiğim siparişi nasıl olur da 19:42'de getirebilmiştir hala anlayamamaktayım. hani oturduğum yer ile burger king arasında da bayağı mesafe var. yakın değil. fakat aldığım yiyecekleri kontrol ettim hepsi sıcak ve tamdı. soslar da eksiksizdi.

illa ki kusurdan sayabileceğimiz bir problem olsun dersek şu söylenebilir: 19:30'da verdiğim siparişe not düşmüştüm, ürünün teslimatını saat 20:00'da istiyorum diye. biraz fazla erken oldu o kadar.

ben eski tasarımı bilmiyorum ama, kullanılan şu an ki format çok güzel. kullanışlı ve anlaşılır. neyi istediğinizi kolaylıkla bulup siparişini verebiliyrosunuz.

(bkz: http://www.burgerking.com.tr/tiklagelsin/)
  • az once kayit olmaya calistigim hede. calistigim diyorum cunku 1 dakika once kayit oldugum sifremi kabul etmiyor. sifremi yanlis hatirliyo olabilirim diye (1 dakika once girdigim sifreyi nasil unutacaksam) "sifremi unuttum" butonuna bastim ve yeni bi sifre geldi mailime fakat onu da kabul etmedi. ayrica beyoglu gumussuyu'nun merkezi olan "inonu caddesi", cadde, sokak, yapı/kurum seceneklerinin icinde mevcut degil.
    burdan yetkiliere sesleniyorum, sapitmayan site yapsinlar reca edecem.

edit : sesimi duyan yetkililere (bkz: ugurcan) cok tesekkur ediyorum efendim. allah tuttugunu whopper etsin.
  • zaman gectikce yalan olan servis. once sipari$ler kari$maya, ucretler yanli$ hesaplanmaya ba$ladi; $imdi artik oraya kadar bile gelemiyoruz.

aha tiklayali bir saat oldu, hala yok gelen giden.
hesabın var mı? giriş yap