• uluslararası havaalanında gayet normal bir durumdur.
    edit: sevgili cahil yazarlar hayatınızda bir defa uluslararası havalanında bir yemek yemiş, içecek almış veyahut alışveriş yapmış olsaydınız bunun normal olduğunu bilirdiniz. fiyatlar anormal olabilir ama bu yıllardır bu şekilde süregelen bir durum. paramız değersizse ben daha ne söyleyebilirim.
    usd ve euro kurunu baz alarak yazılmıştır.
    mesaj kutumu rahat bırakın açıklama yapmaktan yoruldum. kaba kelimeler ile mesaj yazan yazarları engelemek mutlu etmiyor azıcık insan olun güzelce fikir, bilgi tartışması olsun.
  • berrrbat hamburger ve patateslerini bu fiyata satmaya utanmıyorlar, vallahi hayret bir şey.

tanım: normal olmayandır.
  • 11,7 euro'dur.
  • normal olandır hazırlıklı gidilmesi gerekir
  • dünya'nın en büyük havaalanında sana ucuza vapır yedirmezler cano.

önce o büyüklüğü hazmet sonra vapıra yumul.

havaalanımız o kadar büyük ki ihtişamı yediğiniz vapırın fiyatına kadar sirayet ediyor.

burger king markası türkiye'de (bkz: tab gıda) tarafından işletiliyor.

tanım: ihtişamıyla vapırı bile kobe steak kıvamına getiren havaalanında (bkz: tab gıda)'nın yürüttüğü fiyat politikası.

merak sahibi gençler (bkz: tab gıda)'nın sponsorluk geçmişini internette araştırabilirler.

enteresan sonuçlara ulaşabilirler.
  • dur daha ne .....ler bizi bekle be gör
  • o havalimanında tuvaletleri hala 5 oyro yapmadılar mı la
  • çifte fiyat, derin kazık. tebrikler tab gıda...
  • zaten normalde de 40 lira olan triple whopper menunun havaalani fiyati
  • normalmis bu, senin gibi bir hiyar ne kadar normal ise, bu da senin normalligin kadar normal.

önce beyinlerini yika, sonra sag. iste yeni neslin son hali budur.

"ema ulüslörörosu havalolönünde normel bu yea" diye bir de ahkam keser bu zavalllilar sürüsü.

avrupada bulunan hic bir uluslararasi havalimaninda veya cevresinde bindirme fiyata kimseyi silkelemezler, en fazla normal piyasasina göre menü 50 cent daha yüksek olabilir. (havaalanlarina özel bindirme fiyatlar uygulanmaz.)

uygun bulunlara: sizin gibi essekleri sömürmek kadar güzel bir sey yok gercekten. keske ben de böyle bir tezgah kursam türkiye'de, normal bu yea diye ahmaklarin paralarini yemek kadar keyifli bir sey olmazdi.
hesabın var mı? giriş yap