• avrupada çoğu havaalanı dışarıyla aynı fiyata satar. yalancı trollere kanmayın. bu fiyatlar bizlere özel. götümüze göre.
  • normalmis bu, senin gibi bir hiyar ne kadar normal ise, bu da senin normalligin kadar normal.

önce beyinlerini yika, sonra sag. iste yeni neslin son hali budur.

"ema ulüslörörosu havalolönünde normel bu yea" diye bir de ahkam keser bu zavalllilar sürüsü.

avrupada bulunan hic bir uluslararasi havalimaninda veya cevresinde bindirme fiyata kimseyi silkelemezler, en fazla normal piyasasina göre menü 50 cent daha yüksek olabilir. (havaalanlarina özel bindirme fiyatlar uygulanmaz.)

uygun bulunlara: sizin gibi essekleri sömürmek kadar güzel bir sey yok gercekten. keske ben de böyle bir tezgah kursam türkiye'de, normal bu yea diye ahmaklarin paralarini yemek kadar keyifli bir sey olmazdi.
  • 11,7 euro'dur.
  • yolluk hazırlamak ayıp değildir. yanında yiyeceğini götürmek avrupa'da küçümsenen bir davranış değildir.

allahın paris'inde bile insanlar plastik kapların içinde akşam yemeğinden makarnasından arta kalanı getirir ve mikrodalgalarda ısıtır, en dandik üniversite kantininde bile mikrodalga vardır. migros tarzı yerlerde mikrodalga bulunur, açık kahve satılır, ingiltere'de tescolardan salata barlardan harika şeyler alınabilir, öğle yemeği evden gelen bir sandöviçle geçiştirilir, almanya'da insanlar iş çantasının içinde elma muz taşıyabilir.

ha bu bizim ülkemizde niye tuhaf ve varoş karşılanır, çünkü mutfağımız süper köklü ve zengindir, akp gelmeden önce gerçekten sağlam bir tarım ülkesiydik, gıda bol ve taze, yiyecekler lezzetli ve ucuz ve her yerdeydi, erişmek kolaydı. böyle bir ortamda evden yemek getirmek biraz tuhaftı.

ama madem bir salaklıklar silsilesi sonucunda bu iktidarı tepemize getirdik ve bir ekonomik çöküşün ortasındayız, en azından havaalanı gibi göstere göstere büyük geçirdikleri mekanlara girerken, mümkünse, hani takım elbiseyle londra toplantısına yetişmeye çalışan bir grup ciddi insan filan değilseniz, evden ekmek arası tarzı bir şeyler pekala götürebilirsiniz. ben şahsen mümkünse bir gün önceden veya aynı günün sabahı mahalle pastanesinden açma poğaça su filan alıyorum. hatta yanımda iş arkadaşlarım olsa onlara da alırdım. parasızlıktan değil, kanıma dokunduğu için o parayı bunlara vermek.

sefertası kültürüne sahip bir ülkeyiz aslında az geçmişe bakarsanız.
  • 2016 yılında sabiha gökçen’de big king’i 25 lira civarında bi paraya yemiştim. o gün ben bu parayı rahat bir şekilde verebiliyordum, pek koymuyordu. ancak bugün 48 lira big king’i rahat rahat alamayacağım gibi dehşet derecede koyar, al tarafı big king sonuçta.
    nereden nereye...
  • bütün havalimanlarında bu durum böyle değildir.

veya en azından londra gatwick havaalanında yeme içme fiyatları dışardakiyle aynıdır veya farkedilmeyecek kadar az fark vardır.

ama gatwick neki amk koskoca istanbul limanı yanında. taşra havaalanı.

paranız yoksa biktirin gidin zenginler gelsin. zaten ülke hep bu fakirler yüzünden fakir kalıyo.
  • abd fiyatindan pahalidir lan.

double whooper menu abd’de $5.29, eder 29 lira bugunun kuruyla.
    https://www.fastfoodmenuprices.com/…er-king-prices/ ulkemizde 62 lira (2.13 kati).

abd’deki hava alanlarinda burger king, mcdonalds vb disaridakiyle ayni paradir onu da unutmamak lazim.
  • bütün"uluslararası" havalimanlarında fiyatlar böyle falan değil. gelip buraya yalan yanlış şeyler yazmayın orospu çocukları!
  • sikilmeye doyamayan gerizekalılar bu fiyatları bile normalleştirme peşinde. oraya yazmış yok uluslar arasıymış yok dolar euroymuş bilmemne. sizdeki beyni kuşa taksak ters uçmayı falan geçtim direk hayvan o anda ölür.

siz sikilmeyi hak ediyorsunuz arkadaş, sikenlerin beline sağlık. müstehak.
  • hala diyor ki turiste 10 euro koymayacagi icin oyle. yahu bu amina kodumun turisti taksim meydaninda ayni menuye 3 euro vermiyor mu? havalimanina gelince demez mi niye bu fiyat artisi. abi yok yemin ediyorum size bi ciftlikbank daha lazim sikilmeye doymamissiniz.
hesabın var mı? giriş yap