şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sürekli yaptığım eylem. şuan burger king'de bir adet cappucino 2 lira. starbucks'ta ise 10 lira. inanmazsınız ama burger king'in cappucino'su daha güzel. starbucks'un da ortamı ve interneti güzel. 2 liraya saatlerce oturuyorum işte güzel koku eşliğinde. fakirseniz size de tavsiye ederim.
  • burger kingden rastgele kahve alayım dedim shot bardağına benzer kağıt bardakta yarısına doldurup verdiler.. ne içtiğimi hatırlamıyorum ama ne yediğim hakkında bi fikrim vardı içerken
  • o da birşey mi, burger kingden kahve alıp bim'den le cart-curt biskuvi alıp, harcını verdiğim pideyi fırından alıp, kitabı da fotokopiciye çektirerek starbucks'a oturmuşluğum var benim. fakirseniz size de tavsiye ederim.
  • burger king kahvesinin daha başarılı olduğunu düşünüyorsan sana daha ucuz bir öneride bulunayım, giriyorsun bir süper markete 25 kuruşa tek içimlik kahve alıyorsun, önceden temin ettiğin starbucks karton bardağında karıştırıp içiyorsun.

inanmazsın bu 25 kuruşluk tek içimlik kahveler burger king kahvelerinden bile güzel.
  • o da bir şey mi, evde kendi yaptığım filtre kahveyi termosa koyup starbucks'ta hatunla dizi izlemişliğim var. ha wi-fi olduğunu bilmiyordum mobil veri kullandım o biraz koydu.