şükela:  tümü | bugün
  • bugün mevcut patateslerinin beğenilmediğini kabul ederek yaptıkları özeleştiridir. reklamlarında bunu kabul ederek kendilerini değiştirebilmeleri takdir edilesidir

reklam filmi
  • hem reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek adlarından söz ettirmeyi bilmişlerdir hem de "ama siz haklıydınız ve biz de patateslerimizi değiştirdik" diyerek samimiyet puanı toplamak istemişlerdir. reklamcılık başarısıdır.
  • pazarlama genel müdürünün* rol aldığı başarılı bir reklam pazarlaması. damak tadına önem veren herkesin dikkatini çektiler sonuçta...aferin.
  • devrimci ahlaka uygundur. lenninistler burger king'i rahat bırakıp mcdonalds'ı taşlamaya devam edebilirler.
  • patates dışında, şubelerinin çoğunda sunulan bayat ve özensiz ürünleri hakkında da öz eleştiri yaparlarsa bir anlamı olabilir. 3 sene aradan sonra kendilerine uğrama ihtimalimiz olabilir o zaman.
  • sözlükte bu kadar bahsedilince merak edip izlediğim reklamda geçen olaydır.

uzun zamandır gitmiyorum fakat en son hatırladığım şubeleri leş kızartma yağı kokuyordu. öyle böyle de değil ama ağır, mide bulandırıcı bir kokuydu.
  • keşke bu özeleştiriyi yıllar önce yapsaydı da kendilerine gittiğim zamanlarda sünger tarzı patateslerini yemek -yemeye çalışmak- zorunda kalmasaydık. artık ranch sosu çok özlediğim zamanlarda tekrar denersem, farkı fark edeceğimi umuyorum.**
  • daha bugün yedim aynı boktu. kadıköy'e gelmemiş özeleştiri.
  • ezber bozan bir reklama konu olmuştur.