• rezillik olarak nitelendirmesem de küçük ve boş hesaplar yapılmış bi çakallık olduğunda hemfikirim
  • burger king'ten dondurma almak daha büyük rezalet dediğim durum.
  • (bkz: külahları değişiriz)

yedek külah kırmızı çizgimizdir. nokta.

büyük rezalet.
  • burger king'ten alınan dondurma için bu kadar uzun bir yazıyı okuyamam sorry bro.
  • burger king’e bir kez daha hayran kaldım bu olaydan sonra. adamlar en basit olayda bile kurallarını çatır çatır uygulamış, barzoları kudurtmaya devam lol
  • (bkz: derdini sikeyim) tabirinin bu kadar yakistigi ender durumlardan.
  • külah adedi-satış adedi kontrolü varsa ve böyle bir kuralları da varsa gayet normal. eğer verseydi ve dondurmanın başındaki çocuk külah verdiği için müdüründen azar işitse iyi mi olacaktı? çocuğa veya müdüre inanmayıp kabahat bulup, genel merkeze yazmak ne kadar doğru ?
  • her gün yaklaşık 1 milyon adet soğuk tüketim ürünü satan firmadan ne istediğinin farkında olmadan ekşi sözlükte başlık açmak da ne bileyim.
    rezalet değildir. o külah vermeyen kapitalist burger king’ten yemek aldığınızda kolam asitsiz ya da buz istemiyordum atmışsınız deyin elinizdeki kolayı ışık hızında hiç bir soru sormadan alır çöpe atar ve yenisini verir. hamburgerim soğuk vs dediğiniz anda çöpe atar hemen yenisi hazırlanıyor der. ama külah vermedi he mi*
    bence bunun cevabını düşünerek bulabilirsiniz.
    peşin edit:ulan bu sözlük sadece son iki ayda 4 kapitalist firmayı bana savundurdu ya işte böyle bir sözlük.
  • içinde sütten başka her şey olan sağlıksız dondurmayı çocuğunuza yedirmemek için iyi bir bahanedir.
    taze sütten, taze meyveden mis gibi dondurma yapan sağlıklı yerleri tercih edin.
  • - abi bu arada unutmadan söyleyeyim
    + he
    - olay kurumsal bir firmada avukat olan arkadaşımın başından geçiyor
    + yok canım
    - valla
    + ohaaa

büdüt: e silince olmaz ki :(
hesabın var mı? giriş yap