• sıçtık bari iyice bokunu çıkarmayalım diye düşünen insan olabilir.
  • light kolanın tadını daha çok sevdiği için olabilir sığır
  • işsiz güçsüz insanlara dert olmuş insan tipidir. kahvehanelerde dedikodu yapan emekli amcalar gibi kimin ne yaptığını ne ettiğini konuşmaya, yorumlamaya çok meraklısınız amk. ister diyet kola içer, ister su içer, ister şalgam içer milletin damak tadı milleti ne gerdi ya?
  • bi bardak kolanın kalorisi, şeker oranı yediğin menünün 3/1'i neredeyse, light ve zero'ların içerinde 0,1 şeker, 0,1 kalori falan var. günlük 1000 kalori yemekle 1500 kalori yemek arasında bayağı bir fark var, malum. bu oranla su içiyorsun neredeyse. ha zararlı mı? zararlı. fakat bu sayede aldığın kaloriye dikkat etmiş oluyorsun.
    şahsen ben de her zaman light kola alırım kiloma dikkat etmek için. bu yüzden bazı insanlar tarafından elit kabul edildiğimi hiç bilmiyordum çok mutlu oldum, teşekkür ederim.
  • diğerleri çok şekerli geliyordur.
    her diet kola içenin kilo problemi olmaz.
  • aferin kardeş çok güzel tespit. ben yine de şunları şuraya bırakayım, daha da var da üşendim:

(bkz: diet kola içerek zayıflamaya çalışmak)

(bkz: diet kola içen 120 kglik adam)

(bkz: aramaya inanmak)

tercihleri kimseyi ilgilendirmeyen insandır.
  • (bkz: diyabet)
  • kilo veya kalori hesabi ile baglantisi olmayan insandir. senin dusundugunu o dusunemeyecek kadar mal degildir herhalde. sadece tadini seviyordur. cola zero’nun tadi cogu insana gore normal koladan daha guzel geliyor. adamlar orijinal kolanin satisi dusuyor diye zero’nun tadini ve ismini bozdular.
  • burgerdan vazgeçemiyor ama ekstra şeker almak istemiyordur.
  • light kolanın dünyanın en güzel şeylerinden biri olduğunu bilen insandır. 12-13 senedir denk gelmedikçe ağzıma normal kola sürmem, rezil bir şey ama light inanılmaz güzel bir içecek. yine de bırakmak lazım tabii.
hesabın var mı? giriş yap