şükela:  tümü | bugün
  • göztepe'de yer alan harika bir burger dükkânı. istanbul'da onlarca burger dükkanını denemişimdir. burger x kadar iyisine rastlamadım henüz.

tam amerikan stili burgerleri var. porsiyonları büyük. fiyatlar ise carl's jr'dan yüksek değil.

servisleri de çok hızlı ve kaliteli. geçenlerde ek olarak sos istedik. ellerinde olmadığını ama yerine kendi soslarından gönderdiklerini üşenmeden arayıp telefonla bildirdiler. personel de oldukça nazik ve dengeli.

diyetimizin kaçamak günü gelsin de kendilerine başvuralım diye sabırsızlıkla bekliyoruz. dileriz ki hiç bozmasınlar, bizi saçmasapan cadde dükkânlarına mâhkum etmesinler.
  • anadolu yakasındaki hemen hemen tüm hamburgercileri denemiş biri olarak açık ara en lezzetli hamburgeri yapan yer olduğunu düşünüyorum. the original burger x favorim.
  • bugüne kadar yediğim en lezzetli burgeri yapan yer. biz arkadaş grubu olarak buranın hastası olduk, ilk başlarda günde iki öğün yiyorduk.

olayı ekmeğinde ve kendi sosunda. sahibi de kadıköy anadolu mezunu bir arkadaş, oradan da kanımız ısındı kendisine. her ne kadar çok çok lezzetli olsa da, burgerleri ekmek yüzünden aşırı yağlı geliyor insana. öyle ki, yedikten sonra bir kenara devrilip yatmanız gerekiyor.

tüm bunlara rağmen, eğer bünyeniz yağdan rahatsız olmayacaksa buradan daha iyi burger yapan yok.
  • monster x adli hamburgerlerinde ne etten ne peynirden kacmis olan hamburgerci. goztepe-erenkoy arasi minibus caddesinde kaliyor yanlis hatirlamiyorsam.

facebookta amerika'dan iri porsiyon hamburger videolarina denk geldiyseniz birebir onlar gibi.

bu civarda tek gectigim iki hamburgerciden biri.

digeri: arizona burger kozyatagi
  • anadolu yakası'nda daily dana'dan sonra en iyi burger yapan mekan. gerçekten bağımlılık yaratan bir lezzete sahip. bi ara haftada 2 yemeye başlamıştım da durdurabildim kendimi nihayet.

işletmecisi aşırı iyi birisi. arada bir arayıp eksiklerini, nelerden memnun kaldığınızı falan soruyor. gerçekten uzun süredir hiç bozmadılar kendilerini.

eksik yanlarından bahsetmek gerekirse; mutfakları sanırım küçük. bu sebeple yemeksepeti'nde sürekli siparişe kapanıyorlar yetiştiremedikleri için. olayın servisle ilgisi yok bu arada. mutfakla ilgili olduğunu öğrenmiştim. belki daha büyük bir yere geçtikleri zaman ortadan kalkar bu sorun.

bir de burger'ların tadı harika ama bitirdikten sonra birkaç dakika yerimden kımıldayamıyorum hahaha. zaten tek burger sizi bitirmeye yetiyor. bi kere menü söyleme hatası yaptım. patatesi bitirebilmek neredeyse imkansız.

neyse, güzel yer baya. kadıköy civarında olanlar mutlaka denesin.
  • sözlükten reklam almış burgerci.
  • bazılarına göre sadece 5 entrylik reklam alabilen hamburgerci
  • bugün denediğim ve burgeri süper olan mekan. ayrıca o patatesleri yiyelim ama haklarını yemeyelim, onlar da çok başarılı. burnumun dibinde olması ise ayrıca mutluluk verici.
  • göztepe minibüs yolu üzerinde bir sokakta yer alan, evimin dibindeki müthiş el yapımı hamburgerci. ayrıca hemen bu hamburgercinin dibinde ginger pizza vardır ki, orası da pizza konusunda son zamanlarda jübile yapmıştır.
  • bağımlılık yaptı.
    servis hizmet lezzet, mükemmel.
    aklımdan çıkmıyor. hatta şu an siparişin gelmesini bekliyorum.
    burger x çok güzelsin.