şükela:  tümü | bugün
 • göztepe'de yer alan harika bir burger dükkânı. istanbul'da onlarca burger dükkanını denemişimdir. burger x kadar iyisine rastlamadım henüz.

  tam amerikan stili burgerleri var. porsiyonları büyük. fiyatlar ise carl's jr'dan yüksek değil.

  servisleri de çok hızlı ve kaliteli. geçenlerde ek olarak sos istedik. ellerinde olmadığını ama yerine kendi soslarından gönderdiklerini üşenmeden arayıp telefonla bildirdiler. personel de oldukça nazik ve dengeli.

  diyetimizin kaçamak günü gelsin de kendilerine başvuralım diye sabırsızlıkla bekliyoruz. dileriz ki hiç bozmasınlar, bizi saçmasapan cadde dükkânlarına mâhkum etmesinler.
 • anadolu yakasındaki hemen hemen tüm hamburgercileri denemiş biri olarak açık ara en lezzetli hamburgeri yapan yer olduğunu düşünüyorum. the original burger x favorim.
 • bugüne kadar yediğim en lezzetli burgeri yapan yer. biz arkadaş grubu olarak buranın hastası olduk, ilk başlarda günde iki öğün yiyorduk.

  olayı ekmeğinde ve kendi sosunda. sahibi de kadıköy anadolu mezunu bir arkadaş, oradan da kanımız ısındı kendisine. her ne kadar çok çok lezzetli olsa da, burgerleri ekmek yüzünden aşırı yağlı geliyor insana. öyle ki, yedikten sonra bir kenara devrilip yatmanız gerekiyor.

  tüm bunlara rağmen, eğer bünyeniz yağdan rahatsız olmayacaksa buradan daha iyi burger yapan yok.