şükela:  tümü | bugün
 • ajili mojili adında acılı burgeri harika olan gurme hamburgerci.
  eyüp flat ofisteki dükkanlarından istanbul avrupa yakasının birçok yerine servisleri var.
  yemeksepetinden de sipariş edilebilir ama ben sitelerinden sipariş etmenizi tavsiye ederim, siteden sipariş edince indirimleri var.
 • hamburger ekmeği ile et boyutu arasında yarı oranında fark bulunan hamburgere sahip yer.. amaç azcık etinden tatmaksa belki gidilir, doymaksa ı-ıh.. et yok ortada çünkü..
 • içecek olarak molotof kokteyli satan hamburgerci. *
  başka isim mi bulamadınız.
 • eminönünde yer alan şubesinde volkan bey adında oldukça ilgili bir çalışana sahip hamburgerci. cheddar peynirli patatesini ve güzel hamburgerlerini denemenizi tavsiye ederim. pişman olmazsınız*

  vejeteryan arkadaşlara dipnot: veji burgerın içine sebzeleri harç haline getirip köfte gibi değil ızgara yapıp sandviç misali üst üste koyuyorlarmış.
 • evimize 10 dakika mesafede olmasına ve telefonla "siparişiniz 5 dakikaya yola çıkıyor" denmesine rağmen bizi bugün 75 dakika ağaç eden, nihayetinde de semtin en çok bilinen sokağını bulamayarak siparişi iptal etmek zorunda kalan amatör burgerci.

  eti öyleymiş, sosu böylemiş falan filan. umrumda değil. iş yerimden misafirimiz vardı. daha doğrusu akşam yemeğini geçiştirelim de oturalım çalışalım dedik beraber. bilmeden bu restoranın eline düştük; düşmez olaydık.

  75 dakika bekledikten sonra biri aradı ve whatsapp üzerinden konum atmamızı istedi. semtin tartışmasız en çok bilinen caddesini bulamamak bir tarafa, adres tarifi için yazdıklarımıza bile bakmadan "aloooo konum atın!" demek amatörlük değildir de nedir?

  kısa tanım: akşamımızı zehir eden, iki saate yakın vaktimizi çalan amatör burgerci.
 • abi adamlar mini set diye bir şey yapmış. 3 tane hamburger + patates + 30 ml kola 36,50 tl.

  ürün için koyulan tanıtım fotoğrafı bu bakın:

  https://eksiup.com/7aaa946d5615

  sipariş ettiğinizde gelen ürün şu:

  https://eksiup.com/693cfe389565

  iki fotoğraftaki ürünler aynı mı lan? bunun dolandırıcılıktan ne farkı var?