şükela:  tümü | bugün soru sor
 • beşiktaş, bahçesehir universitesi karsisinda hizmet veren bölgenin güzide burgercisi biber burger ın tahtına göz dikmiş müthiş lezzette burgerler yapan handmade bir burger evi.bahcesehir ögrencilerine indirim de uyguluyorlar.

  edit: orospu cocuklari caydan para aldılar.
 • uzun zamandir yedigim en iyi burgeri yapan mekan. tek sorun besiktas'a yolumun zor dusmesi. muadillere gore fiyat konusunda da cok basarili...
 • bugün yememe rağmen şu an bile canımın çektiği muhteşem hamburger yapan mekan. nusret ve virginia bozmuşken burada yemekte fayda var. beşiktaş'ın en iyi burgeri klasmanında akali'yi de geçti. karamelize soğan bakımından da diğer burgercilere fark koymuş durumdalar.

  beni bu mekanla tanıştıran elian’a sonsuz teşekkürlerimle shdjsksk. yine beraber tıka basa doyduk.
 • tam bir fiyat performans hamburgercisi, kaliteli köfte, kaliteli ekmek, kibar garsonlar; makul fiyat. patatesler biraz daha iyileştirilebilir ama dünyanın sonu da değil. gerçekten tekrar gidesi geliyor insanın.
  ilk gittiğimiz sefer yemek sonunda çay ister misiniz sorusuna mutlu mutlu evet cevabı vermişken hesaba yansıtıldığını görüp çok bozulmuştuk; artik sormayarak çözümü bulmuşlar :))
 • uzan zamandır yediğim en iyi hamburger diyebilirim, gün ortasında yememe rağmen hiç ağır gelmeyen, ekmeği müthiş karamelize soğanıyla patatesiyle ve doyuruculuğuyla olağanüstü bir lezzet. bugüne kadar hamburger diye yediğim şeylere 10 basar. hem de bu kaliteye bu fiyat müthiş.her hafta gelmeyi düşündüğüm dükkan. etin özel bir yerden geldiği de çok belli.
 • geçtiğimiz mayıs ayında keşfettiğim mekan. lokasyon tam bahçeşehir üniversitesinin karşısı. oldum olası kırmızı ete, özellikle de sandviç-burger tarzı yiyeceklere düşkün değilimdir. zaten bu şarbon davası çıktığından beri psikolojik olarak etten iyice soğudum amaa -biraz hormonların etkisi, biraz pms nedeniyle olsa gerek- günlerdir burada yediğim hamburgeri sayıklıyorum.
  umarım bu lezzeti ve kaliteyi asla bozmazlar. gerçekten hamburgerde şu an için istanbul’un en iyisi bence.