şükela:  tümü | bugün
 • yüzsüzlük ile hakkını aramanın arasındaki ince çizgiyi koruyan, disiplin abidesi, gerçekleri her şeyin üstünde tutan ve öğrenmeye sürekli açık oluşundan kaynaklı devamlı gelişebilir kişilikli bir adamın yöneteceği ülkedir.
  -ülkenin çıkarlarını korumak için her yolu denemekten asla çekinmeyecektir.
  -avrupacı bir adam oluşundan batıyla arasını hiçbir zaman bozmayacaktır.
  -ürkek bir adam olması ama bunu belli etmemesinden sınır ülkeler ile savaşa girmeyecek ama ülkesini de ezdirmeyecektir.
  -tokat'ın bağrında kopmuş bir köylü olduğundan daima köylünün yanında olup bu anlamda tarım ve hayvancılığa büyük yatırımlar yapacaktır.
  -keyifçi bir adamdır aynı zamanda. bu nedenle tatil kültürü ve anlayışının hakkını verecektir.
  -evlenmek isteyenlere de müjde. bekarlığı dibine kadar yaşadığı için gençlerin taleplerine makul ölçülerde çözüm bulacaktır.
 • herkesin konuşurken burhan altıntop lehçesiyle konuşmasına da yol açacaktır. zira şu öneriyi okurken bile farkında olmadan burhan altıntop'un sesiyle okuyorsunuz.
 • ulkenin ustune devasa boyutlarda dantel orup ortecektir. zira estetik onemlidir.
  ulke meselelerini burhan altintop ingilizcesi ile tercumana ihtiyac duymadan yabanci konuklarla konusup cozecektir.
 • muhtemelen külliyenin cephesine iyi para veren bütün siyasi partilerin billboardu asılacak, bahçede bostan patlıcanı, karalahana ve mevsimine göre bilumum sebze yetiştirilecektir.
 • her durumda hamit'ten iyidir. rızkının peşinde değil kızların peşinde koşacaktır.

  hatta sadece çektiği bu yokluktan dolayı avrupa kızlarına kolay ulaşabilmek için ab'ye vizesiz seyahati başlatabilir, o potansiyel vardır kendisinde.
 • beğenmediği ve çekemediği kişileri cumhuriyet resepsiyonunun kapısından içerde zikir var sıkılursun bahanesiyle geri gönderecektir.