şükela:  tümü | bugün
  • istanbul üniversitesi iktisat fakültesinde yrd doç'tur. dersleri gayet eğlenceli, kendisi de bir o kadar güleç yüzlü hocamızdır. lakin kanmayın bu güleryüzlü haline, en kazık soruları hazırlar. ayrıca çok şeker bir eşi vardır*.(bkz: filiz baloğlu)
  • aynı soyadı gibi bal gibi, şeker gibi bir hocadır. ama kazık sorular sorardı felan denmiş hiç aklımda kalmamış öyle birşey gayet eğlenceli bir dersti ve geçmesi de kolaydı diye hatırlıyorum.
  • çoğu iktisat fakültesi öğretim üyesi gibi beşiktaşlıdır.
  • iktisat fakültesi'nin en kıvırcık,en beşiktaşlısı.şeker gibi bir insan.kaliteli ve birikimli bir hoca.öğrenciyle iletişimi çok başarılı. o kadar ki gecenin 12 sinde gidip odasında muhabbet edebileceğiniz biri.seviyoruz kendisini.

not: işbu entry vize sonucunun ilanından hemen sonra girilmiştir *
  • allen ıversonın geldıgı derste o soylemıstı. pascol nouma basta olmak uzere tum besıktaslıları sever. ıyı bır ınsandır cogu ıktısat fakultesı hocalarından daha bırıkımlıdır. odasının kapısını calıdıgınızda mısafır gıbı kabul gorursunuz el ustunde tutulursunuz yanı. aynı fakultenıın hocaları ben sana randevu verdım mı dıye bır yerlerını yırtarken..

bır kerem 10 numara gomlek gıyer daha ne olsun..basta gomleklerının sonra kendısının hayranıyız.
  • şu okulda tanıdığım tartışmasız en en şeker insandır kendisi. iktisat sosyolojisini 2 kez alsam da hiç gocunmadım sırf dersine girebileceğim için. dersini dinlerken keyif alır, eğlenirsiniz. ama dersi geçeceğinizin garantisi yoktur o ayrı konu. zira çok ayrıntı sorar boşluk doldurmalarda.
    hayatım boyunca unutmayacağım tatlılıkta bir insandır.
    ama bir gün de diyemedim ki hoca aynı semtte oturyoz beni de atsana diye, ona yanarım*

edit: çok tatlıdır demiş miydim**
  • dersten adam geçirmemesiyle bilinen bir hoca.

sınıfın 3 te 2 sini bırakır. bütünlemelerde full dolan amfilere bakarak mutlu olduğuna inanıyorum.