şükela:  tümü | bugün
 • aynı soyadı gibi bal gibi, şeker gibi bir hocadır. ama kazık sorular sorardı felan denmiş hiç aklımda kalmamış öyle birşey gayet eğlenceli bir dersti ve geçmesi de kolaydı diye hatırlıyorum.
 • çoğu iktisat fakültesi öğretim üyesi gibi beşiktaşlıdır.
 • iktisat fakültesi'nin en kıvırcık,en beşiktaşlısı.şeker gibi bir insan.kaliteli ve birikimli bir hoca.öğrenciyle iletişimi çok başarılı. o kadar ki gecenin 12 sinde gidip odasında muhabbet edebileceğiniz biri.seviyoruz kendisini.

  not: işbu entry vize sonucunun ilanından hemen sonra girilmiştir *
 • allen ıversonın geldıgı derste o soylemıstı. pascol nouma basta olmak uzere tum besıktaslıları sever. ıyı bır ınsandır cogu ıktısat fakultesı hocalarından daha bırıkımlıdır. odasının kapısını calıdıgınızda mısafır gıbı kabul gorursunuz el ustunde tutulursunuz yanı. aynı fakultenıın hocaları ben sana randevu verdım mı dıye bır yerlerını yırtarken..

  bır kerem 10 numara gomlek gıyer daha ne olsun..basta gomleklerının sonra kendısının hayranıyız.
 • şu okulda tanıdığım tartışmasız en en şeker insandır kendisi. iktisat sosyolojisini 2 kez alsam da hiç gocunmadım sırf dersine girebileceğim için. dersini dinlerken keyif alır, eğlenirsiniz. ama dersi geçeceğinizin garantisi yoktur o ayrı konu. zira çok ayrıntı sorar boşluk doldurmalarda.
  hayatım boyunca unutmayacağım tatlılıkta bir insandır.
  ama bir gün de diyemedim ki hoca aynı semtte oturyoz beni de atsana diye, ona yanarım*

  edit: çok tatlıdır demiş miydim**
 • dersten adam geçirmemesiyle bilinen bir hoca.

  sınıfın 3 te 2 sini bırakır. bütünlemelerde full dolan amfilere bakarak mutlu olduğuna inanıyorum.
 • güleryüzlü kapitalizm olarak tanımlanabilir. korkutulduğu kadar da değil dersine çalışan iyi notlarla geçer. öğrenmeden havadan geçemezsin tabi oturup anlaman gerek. öğrenmek dediysek yanlış olmasın kapitalizmi güzel/cici gösteren herşeyin öğrenilmesi. sınav sistemi aşırı rekabetçi ve ezberci olduğu da bir gerçek.

  ama dersi dolu dolu içerik olarak hakkını yememek gerek, iktisat sosyolojisini de daha bir şevkle anlatıyor.
 • verdiği derslerde uyguladığı sınav tipini değiştirse diyebileceğim insan. ders içeriği istediği kadar dolu olsun, o sınav tipi ile üniversitede öğrenci sınanmaz.

  üniversite okuyan bireylere boşluk doldurma şeklinde sınav yapılıp. üstelik bu neredeyse şu şekilde oluyorsa sıkıntı var demektir. "ayşe tatile ........" tatile çıktı mı gitti mi ?

  velhasıl saçma sınav sistemi olan hocadır. istediği kadar içeriği güzel olsun ki o bile tartışılır.
 • her ne kadar sınav sonuçları yüzlerini güldürmese de istanbul yeşilyurt taraflarındaki bir okulun ikinci sınıf öğrencileri tarafından aşırı sevilen, saygı duyulan bir akademisyendir. hayatı boyunca iyilik ve güzelliklerle karşılaşmaları dileğiyle.

  küçük de bir kişisel eleştiri eklemek istiyorum; hocam derslerinizde o yüzlerde tebessüm bırakan askerlik anılarınıza daha çok yer vermelisiniz. saygılarımla.
 • öğrencilerine küçük sürprizler yapmayı seven bir hocadır.