şükela:  tümü | bugün
 • bitik türkiye gazetesinin bitik gs muhabiri. “adamsın” ekolünden gelir. haber yaparken tek kriteri “gerçek/yalan” değil, gs lehine mi alehine mi olduğudur. bu nedenle önü açık.
 • fanatiklikten gözü kör olmuş, anlamak için değil cevap vermek için dinleyen, anlama yetisinden yoksun spor muhabiri.
 • bugün attığı tweet ile türkiye gazetesinden kovulduğunu söyleyen muhabir/gazeteci. kovulmasına sebep olarak da galatasaray yöneticilerinden yusuf günayı göstermiştir.

  https://twitter.com/…zii/status/1180793392617394177
 • spor medyası gibi gayr-i ciddi, yemek kartına 50 tl zam isteyenle kamplarda gününü gün edenin, sadece yazı yazıp "emek verdik" diyenin bir arada çalıştığı, şımarıklığın, yalanın, kıskançlığın, ayak kaydırmanın, adamcılığın, çalıştığı kuruma ihanetin zirve noktada olduğu bir sektörde tabii ki bir gazeteci haber yaptığı için kovulacaktı.

  geçmiş olsun burhancan...

  not: burhancan'ın birçok fikrine katılmam. görüşlerini de beğenmem. kovulma yazısını da okudum. hala galatasaray'ın hakları vs vs diyor. gazetecinin görevi tuttuğu takımın değil, tutmadığı hatta sevmediği takımların da hakkını savunmak ve bu haklar çerçevesinde, halk adına soru sormaktır. yine de o hep inandığının peşinden gitti. bence yanlış'a inanıyordu ama o doğru olduğunu düşündüğünü yaptı. bu yüzden bir şey diyemem.

  umarım bu rezil sektörden çıkıp başka bir iş bulur ve mutlu olursun.
 • yeni radyospor programcısı.*
 • ailesinde gerçekten terzilik olup olmadığını merak ettiğim muhabir. adam gerçekten giyinmeyi biliyor, her zaman özenli.

  ayrıca düzgün, kibar, işini yapmaya çalışan birine benziyor.
 • istihbarat kaynakları olmadan muhabircilik oynamaya çalışan komik çocuk.

  galatasaray yönetimine yakın hiçbir muhabirin demediği/diyemediği şekilde sadece kendisi lucas torreira'nın çarşamba günü türkiye'ye geleceğini iddia etmişti. tutarsa bunun ekmeğini büyük yerim diye düşündü muhtemelen, rakip gördüğü muhabirler/gazeteciler arasında fark yaratmaya çalıştı, kendince bir kumar oynadı ama şaşırtmayan şekilde patladı tabii. klasik.

  mesleğimde popüler olayım, yükseleyim diye millete böyle içi boş hayaller satmaya çalışarak hiçbir halt olunamıyor. boş işler müdüründen ötesi olmaz bu kafayla.
hesabın var mı? giriş yap