şükela:  tümü | bugün soru sor
  • endüstri meslek lisesi lisesi mezunudur.
    daha sonra konya'da bir de edebiyat okumuştur.
  • odunpazarı belediyesi başkanlığı yapmıştır. başkanlığı döneminde tarihi odunpazarı'nın en büyük ve güzel binasını islamcı bir vakıf olan birlik vakfı'na vermiştir.
    tepebaşı belediyesi bölgesi, onun döneminden önce, gelişmişlik ve tercih edilirlik açısından odunpazarının gerisinde iken onun dönemiyle birlikte, odunpazarı tepebaşının gerisine düşmüş, tepebaşı kentin en gelişmiş ve tercih edilen bölgesi olmuş.
    odunpazarı karanlığa bürünmüştür.
  • edebiyat öğretmeni, politikanın yakışmadığı, bi zamanlar şeytandan ve siyaseten allaha sığınırım diyen, sonuçta eskişehir'i şereflendiren şiir ruhlu adam, hocam...
  • dini bayramlarda* *ve kandillerde okul müdürlerinin cep telefonlarına kutlama mesajı gönderir bu adam. fakat bir kere olsun ne 23 nisanda ne 19 mayısta ne de 30 ağustosta cebe bir kutlama mesajı gönderdiğini görmedim.

art niyet aramıyorum.sadece akp li olduğunu biliyorum o kadar. milli irade, bütünleşme çerçevesinde herkesi kucakladığını düşünüyorum.çok seviyorum kendisini, umarım bir kez daha belediye başkanı seçilir.
  • bu yılbaşında sekreteri vasıtasıyla yeni yıl mesajını aldığımız belediye başkanı.
  • 29 mart 2009 yerel seçimlerinde de akp'den odunpazarı belediyesi başkan adayı... büyük olasılıkla rakibi, chp adayı, geçtiğimiz dönem sakalli'nin yardımcılığını da yapan inşaat mühendisleri odası eskişehir şube başkanı erman gölet olacaktır. ikisi arasındaki yarışın galibi dsp'nin (ya da büyükerşen'in) odunpazarı adayı belirleyecek gibi görünüyor.
  • eskişehir yenikent ahalisinin nefretini kazanmış şahsiyet. görevde olduğu süre boyunca emekli öğretmen ve öğrencilerin çoğunlukta olduğu yenikenti görmezden gelmiş (bkz: chp); sağda solda gördüğü iki ağacın önüne tabela koyarak yeşil alan yarattığını ve belediyecilik yaptığını zanneden başkan.
  • 29 mart 2009 yerel seçimlerinde chp ve dsp ayrı adayları olması sebebiyle aradan sıyrılıp başkanlığını tazelemiş şahıs.
  • kendisinin yardımcısı erman gölet seçimlere kısa bir zaman kala chp adayı olunca dsp'nin değil, büyük oranda akp'nin oyları bölünmüştür. ayrıca kendisi büyükerşen ile çelişen bir isim değildir, bu da züğürt tesellimiz.
  • yardımcısının chp'den aday olmasını saglayarak, bir dönem daha secilmeyi garanti altına almıstır. chp adayı erman golet'in tekrar baskan yardımcısı olması muhtemeldir, zira kendisine verilen görevi basarıyla yerine getirmiştir. bu oyuna gelen chp'yi de kutlamak istiyorum, çok büyük bir iş çıkardılar. ne dsp, ne erman gölet aklı, fikri, vicdanı olan herkes bu secimin maglubunun chp oldugunu görebilir sanırım.

(ara: akıl fikir)