şükela:  tümü | bugün
  • etkileyicidir. çok büyük bir hata olmadıysa yüksek ihtimal yakışıklıdır da. sayısı azdır.

ama tabi ki en önemlisi; kalbinin güzel olması. ki buna oldukça ender rastlanır. rastlanılan da bırakılmamalıdır.

zorunlu edit: ya arkadaşlar, ben bu başlığı bana "benim burnum güzel ama yakışıklı değilim", "burnum çirkin ama yakışıklıyım", "erkek mi lazım" vb. saçma salak mesajlar atın diye açmadım. yapmayın çocuklar yav. az sakin.

editto: şu üstteki edite rağmen viyana kapılarına dayanmış türk ordusu gibi mesaj kutumu aşındıran ayılara söyleyecek sözüm yok. aferin çocuğum. devam edin böyle.
  • ekşisözlükteki erkeklerin %95’inin burnunun güzel olduğunu fark etmemizi sağlayacak başlık. birazdan hepsi burada olacaklar. bu arada hepsinin boyu 1.95 demiş miydik? benim burnum sik gibi o yüzden ben bi kenara çekileyim.
  • kavga etmediği için darbe almamış ve güzel kalmıştır,hayatlarını kız arkadaşlarının arkasinda saklanarak geçirirler.
  • burnu çok güzel olup da yakışıklı olmayanları mevcuttur. arkadaşımdan biliyorum
  • kocamdır kendisi. tam bir fındık burun. crossing over da benim karadeniz burnumu bir yumrukta devirmiş, fındık burnunu kızıma aktarmıştır.

ailenin çirkin ördek yavrusuyum resmen :)
  • benim. isteyene soyunup gösteririm.
  • sol profilden gayet etkileyici bir buruna sahibim, aynı olay sağ profilden de olsaydı eğer bildiğin yakışıklı olacaktım, şimdilik sadece tatlılık ile idare ediyorum
  • burnum güzel olsaydı zaten beni çoktan tanıyor olurdunuz. bütün işi burun bozuyor ne yazık ki.
  • (bkz: atta karın yiğitte burun) demiş atalar...
  • bi işe yaramıyor, kız burnu gibi burun var da ne oluyor.