• spiderman'in venom ve carnage'den sonraki en ezeli düşmanı.

mary jane'e saplantılı aşık olan rapper.
  • sarımsalık-ayvalık ,ayvalık güneşi denen dönme dolaba binmişim.kafam bi dünya,her 3 turda 1 jeton veriyorum.kaçıncı turdayım ne sen sor nede ben söyliyim.sahile bakıyorum,dönüyorum lunaparka bakıyorum.çok saçma ama manzara çok güzel geliyor.etrafta da keskin çöp ,yer yer lağım kokusu.bu sene böyle imiş.belediye çok çalışmama kararı almış!
    neyse bir yerlerden bu arkadasın şarkası,beni çek beni çek çek...
    ulan nerden geliyor diyorum.öyle güzel bir melodisi var ki,zaten örümcek adama ve kız arkadasına kavuşamaması hep çok efsane gelmiştir.mary jane ,mary jane...
    dönme dolabı ayrı bir dünyaya jet hızı ile soktu bu şarkı.ve her alette bu şarkı.biri bitiyor diğerinde çalıyor.daha yeni 1,5 milyon olmuş.
    derken aslında mary jane ın bi uyuşturucu olduğunu öğrendim?yinede çok sağlam orijinali ve coveri olan bir şarkı...
  • uyuşturucuyu öven bir kişi. yürek yemiş, ölmeyi bayılmak zanneden bir arkadaş.

uyuşturucuyu göklere çıkartmış.

ot zararsız değil arkadaşlar. kendinizi kandırmayın.

umarım tez zamanda polis kapısını çalar.
  • ilkay sencan remix'i sonrası daha da güzel bir şarkı olmuş.

mary jane remix
  • apple music sayesinde keşfettim şuan evet 7 kez art arda dinledim çok iyi ...
    (bkz: mary jane)
  • hangisi şarkıcı, hangisi şarkının ismi, mary jane insan mı değil mi bilmiyorum ama tınısı hoşuma gidiyor. arkada çalsın tarzda güzel şarkıları var. başarılı.
  • mary jane ile marijuanaya selam çakmış yetenekli ve dejenere genç
  • ayna mi lan bu
  • marijuanadan bağımsız şarkı bağımlı yapıyor.
  • kimse farketmemiş şu ana kadar ama mary jane adlı şarkısı miami yacine adlı abimizin kokaina şarkısından arak olan genç arkadşımız. ama güzel araklamış gayet catchy bir şarkı yapmış, helal olsun. yaşasın uyuşturucu !yaşasın alkol ! yaşasın illegal hayatlar!
hesabın var mı? giriş yap