şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "harmanım içmedim 10 gündür bu durum beni mahvedecek, senin her türün ayrı bir zevk, mary jane mary jane mary jane.. "

sözlerine sahip rapçi. kendisiyle kadıköy moda sahilinde yiğitin imza gününde kadıköyde görüşmüştük birbirimizi tanımadığımız için muhabbet olmadı ama geleceğe dair umutlarımızı yeşerten bir arkadaşımız.
  • oldukça yetenekli bir genç.
  • spiderman'in venom ve carnage'den sonraki en ezeli düşmanı.

mary jane'e saplantılı aşık olan rapper.
  • mary jane isimli oldukça sağlam bir single'ı olan t-rapçi. m.o.b ekibinin çalışmalarını genelde biraz snob ve amerikan özentisi buluyorum - rap ve t-rap amerikan kültürü evet onu da biliyorum - ama ilk defa bu ekipten birinin işini sevdiğim ve dinliyorum. tanım : underrated rapçi.
  • torbacılıktan kancayı takmasınlar diye satmıyorum falan diye ekleme yapmıs mary jane sarkısına. akıllıca olmus ne diyim afsasdasd
  • güzel bir şarkı yapmış yetenekli kardeşimiz mary jane
  • uyuşturucuyu öven bir kişi. yürek yemiş, ölmeyi bayılmak zanneden bir arkadaş.

uyuşturucuyu göklere çıkartmış.

ot zararsız değil arkadaşlar. kendinizi kandırmayın.

umarım tez zamanda polis kapısını çalar.
  • ilkay sencan remix'i sonrası daha da güzel bir şarkı olmuş.

mary jane remix
  • apple music sayesinde keşfettim şuan evet 7 kez art arda dinledim çok iyi ...
    (bkz: mary jane)
  • hangisi şarkıcı, hangisi şarkının ismi, mary jane insan mı değil mi bilmiyorum ama tınısı hoşuma gidiyor. arkada çalsın tarzda güzel şarkıları var. başarılı.