şükela:  tümü | bugün
 • çok lezzetli iskender yapan yer.
  tabi adı iskender değil. isim hakkı nedeniyle bursa kebabı olarak geçiyor.
  eti tam vedat milorluk.

  ben böyle güzel diyorum ama galleria şubesi için konuşuyorum bunları.
  galleria şubesinde ilgi mükemmel herkes yardımcı olmaya çalışıyor. özellikle garsonu adını bilmiyorum ama
  işini severek yapıyor , sanırsın mekan kendisinin ve çok güler yüzlü, salata seçimini bile kendisine bırakıyoruz o derece.
  dememe o ki hd ve diğer yerlerden yiyeceğinize kendisini deneyiniz.
 • vasat altında lezzeti olan ürünler satan yer.
 • bursa kebabında en iyisi biziz nidalarıyla yanlış çıkış yapmakta olan firma. eğer bursa kebabı ya da lisanslandırılmış adıyla iskender hakkında ciddi bir damak zevkleri olsaydı o dükkanları kapatıp giderlerdi. sosu domates rendesinin kaynatılmış hali, pideler kuru ve küçük, kaynamış su taklidi yapan tereyağı ile kesinlikle olmamış.
 • (bkz: kebap avi)
 • iskenderin hasını yemek isteyenlerin mekanı.sosundan tereyağına yoğurdundan pidesine dört dörtlük bursa kebabıysa adres bursa kebap evi.şıra ikramı reddilmez hele az aylarında.kısacası mekan güzel....
 • menude sunulan 1,5 ve duble seceneklerinin 1 porsiyondan hicbir farki olmayan, doneri tabaga daha cok yayarak adam siktiklerini sanan isletme. hayir efendim, bir kerelik bir subesine yapilan ziyaretin yorumu degil bu, son 4 yemegimizde baska baska subelerse basimiza hep ayni sey geldi. ilgiden simarip akilli gecinen kucuk esnaf zinciri.
 • beylikdüzü ekinoks'un yanında bulunan iskenderci.

  az önce ofise iskender söyledik. tuz yok, içindeki pide kuş kadar, yoğurt desen ekşi ki ne ekşi. hayır adamı arayıp söylüyoruz telefonda söyleseydiniz diyor. ulan işini ben mi öğretcem. ayrıca iskenderi öyle güzel de değil. şeytan diyor ki yarın gidip mutfaklarına gir iskender nasıl yapılır servis nasıl yapılır öğret! domuz bunlar domuz.
 • bir durum siparişi verdim 20 dakika beklettiler. bir kaç kez de uyardım "usta bizim sipariş afddg" . sinir oldum strese girdim. daha çok acıktım. durum artı uzum şırası doyurmak şöyle dursun dişimin kovuğunu doldurmadı. gidip başka bir yerde tekrar bir şeyler yedim. memnun kalmadım açıkçası kuzum
 • "bir iskenderden maksimum fayda nasil saglanir?" sorusuna cevap niteligindeki restoran.

  söyle ki: tabagin neredeyse yarisi yogurtla kaplanir. tabagin geri kalan kismina küp seklinde pide parcalari yerlestirilir; ve bunlarin üstüne de minimum et, maksimum alan felsefesiye incecik etler bir güzel yayilir. koca domates dilimleri ve büyük bir biberle süslenip, iyice dolu gibi gösterilen tabak, servise hazirdir. tabi müsteri bu aperatifi yerken, sofraya ekstradan ekmek veya pide konmaz.

  (bkz: findik iskender)

  not: bu muhtesem ziyafetin bedeli, ben bu entry'i girerken 13,90 tl idi.
 • şanlıurfa da pizza da yeni açıldı kalite müdürü tüm gün personelleri yönlendirdi ilk gün pek rağbet görmedi