şükela:  tümü | bugün
  • çok lezzetli iskender yapan yer.
    tabi adı iskender değil. isim hakkı nedeniyle bursa kebabı olarak geçiyor.
    eti tam vedat milorluk.

ben böyle güzel diyorum ama galleria şubesi için konuşuyorum bunları.
    galleria şubesinde ilgi mükemmel herkes yardımcı olmaya çalışıyor. özellikle garsonu adını bilmiyorum ama
    işini severek yapıyor , sanırsın mekan kendisinin ve çok güler yüzlü, salata seçimini bile kendisine bırakıyoruz o derece.
    dememe o ki hd ve diğer yerlerden yiyeceğinize kendisini deneyiniz.
  • vasat altında lezzeti olan ürünler satan yer.
  • bursa kebabında en iyisi biziz nidalarıyla yanlış çıkış yapmakta olan firma. eğer bursa kebabı ya da lisanslandırılmış adıyla iskender hakkında ciddi bir damak zevkleri olsaydı o dükkanları kapatıp giderlerdi. sosu domates rendesinin kaynatılmış hali, pideler kuru ve küçük, kaynamış su taklidi yapan tereyağı ile kesinlikle olmamış.
  • (bkz: kebap avi)
  • menude sunulan 1,5 ve duble seceneklerinin 1 porsiyondan hicbir farki olmayan, doneri tabaga daha cok yayarak adam siktiklerini sanan isletme. hayir efendim, bir kerelik bir subesine yapilan ziyaretin yorumu degil bu, son 4 yemegimizde baska baska subelerse basimiza hep ayni sey geldi. ilgiden simarip akilli gecinen kucuk esnaf zinciri.
  • beylikdüzü ekinoks'un yanında bulunan iskenderci.

az önce ofise iskender söyledik. tuz yok, içindeki pide kuş kadar, yoğurt desen ekşi ki ne ekşi. hayır adamı arayıp söylüyoruz telefonda söyleseydiniz diyor. ulan işini ben mi öğretcem. ayrıca iskenderi öyle güzel de değil. şeytan diyor ki yarın gidip mutfaklarına gir iskender nasıl yapılır servis nasıl yapılır öğret! domuz bunlar domuz.
  • bir durum siparişi verdim 20 dakika beklettiler. bir kaç kez de uyardım "usta bizim sipariş afddg" . sinir oldum strese girdim. daha çok acıktım. durum artı uzum şırası doyurmak şöyle dursun dişimin kovuğunu doldurmadı. gidip başka bir yerde tekrar bir şeyler yedim. memnun kalmadım açıkçası kuzum
  • birçok yerde olduğu gibi bunlar da 2 lira farkla 1,5 porsiyon, 2 lira daha farkla da duble sattığını söylüyor. her birinde kaçar gram et olduğunu sorduğunuzda porsiyonda 80 gram, 1,5 porsiyonda 100 gram, dublede 120 gram olduğu cevabını alıyorsunuz. yani aslında 1,5 porsiyonun adı 1,5 kendi değil. standart porsiyonun iki katı olması gereken duble kebap ise aslında 1,5 porsiyon. dediğim gibi birçok mekan bu saçma sistemi uygulayarak aynı çakallığı yapıyor.

asıl yapması gereken şey olan bursa kebabından memnun kalmadık, duble olmasına rağmen porsyon küçük ve lezzeti tatmin edici değildi lakin künefesi nefisti. kaymak koydurunca bir künefeye 10 lira veriyorsun ama, o kadar olsun.
  • ne lezzeti ne kalitesi ne yönetimi ne denetimi 5 para etmez mekan. bu kadar kötü servis ve insan ilişkisini 2 liralık seyyar pilavcıda görmedim. biraz dalgınlık biraz yanlışlıkla 3 farklı şubesinde karşılaştığım durumların toplamıdır.
  • yol üstünde uğradığım uşak usak subesinde yaklaşık 1 saattir yemek bekliyorum.kalkmak için hesabı istediğim kenapcıdır.

(bkz: iftar)

edit:istediğim şikayet formunu doldurmam üzerine genel merkezden arayıp bin bir tane özür dilediler.yeni yeni yaygınlaşan zincirlerini,bu anlayışla devam etmeleri halinde zirveye çıkartma potansiyelleri var.musteri ilişkileri tatmin ediciliğin de üstünde.