• bir müddettir ülkemizde konuşulan 'haremlik-selamlık' otobüs/metro projelerinin bursa'da gerçeğe dönüştürülmesidir.

bundan kelli metro girişlerinde 'bayan yolcularımıza öncelikli vagon' yazısı yer alacak.
    şehirdeki taciz vakalarının önüne geçemeyen, muhteşem(!) belediyecilik anlayışıyla bursa'yı kocaman bir keşmekeş haline getiren akp'li belediye süpersonik icraatlarına bir yenisini eklerken, biz erkek milletinin tümünü de potansiyel tacizci olarak yaftalamaktan da zerre hicap duymadığını yedi düvele ilan ediyor. sorsan sosyal belediyecilik derler...

icraatların sahibi için (bkz: recep altepe)

http://www.bursadabugun.com/…uygulamasi-837146.html
  • he ya, erkek çocuklarını pipisi olduğu için özel olduklarına inandırarak büyütelim, insan olmaktan önce başarılı olmaya programlayalım , ayıp ve günah kavramları kimse bilmediği sürece mübah sayılsın,kız çocukları bastırılsın,emniyet twiter da muhalif mesaj üzerine uzmanlık yapsın, es kaza yakalanan ceza almadan çıksın sonra kadınları tacizden korumak için özel vagon yapalım.
    tanım:eşeği götünden sulamaktır.
  • bayan yolculara öncelikli vagon ,
    şunu bırakalım;
    https://www.youtube.com/watch?v=jajw1valxog
  • tamamen bir aciziyet gosterisidir. baska da birsey degildir.

ben nasil devlet olamam diye bas bas bagirmaktir. sucu onleyemiyorum, soyle cakallik yapayim demektir.

birazdan ak-itler damlar, "ama bu kadinlar sizle birlikte yol almak istemiyor" diye. kadinlari zaten toptan hayattan sogutalim, siz de erkek erkege takilin.
  • (bkz: pembe trambüs)
    (bkz: pembe taksi)
    (bkz: pembe vagon)
    kadın hakları konusunda sadece kullanılan argümanın boyanmasından öteye gitmeyen, ülkenin reklam kokan icraatlarından birisi.
  • harikayız ya.

"kadına değer veriyoruz, kadını koruyoruz" kisvesi altında çaktırmadan kadını bu kadar aşağılayabilmek büyük başarı.
  • "bu vagona binmeyen kadına tecavüz müstahaktır." anlamına da gelebilen ilkel ötesi uygulama. bir belediye ancak bu kadar sığ, ancak bu kadar geri kafalı olabilir. böyle bir uygulamanın yan etkilerini düşünmekten aciz olmaları bir yana, bunu düşünüp uygulayacak gücü nereden buluyorlar? tüm erkekler potansiyel tecavüzcü demek değildir de nedir bu? ah benim davar ülkem, vah benim manyak ülkem.
  • feminiklerin hoşuna gideceğini umduğum bir uygulama. kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık.
  • bursa ise tüm anormallikler normaldir. bu memlekette sıradan şeyler hoş karşılanmamaktadır.
  • belediye başkanının yakın zamanda dubai yi ziyaret ettiğine delalettir. arap hayranlığından başka bir şey değildir.
hesabın var mı? giriş yap