şükela:  tümü | bugün
  • haber linki

--- spoiler ---

kuzey ırak’ta pkk’lı hainlerin kurduğu bombalı tuzak sonucu ağır şekilde yaralan yüzde 92 engelli gazi ömür karaman, bursa’da gittiği bir kafede ayaklarını sandalyeye uzattığı gerekçesiyle işletme sahipleri tarafından öldüresiye dövüldü. işletme sahipleri, gazi’nin darp edilmesine tepki gösteren bir vatandaşı da çenesini kırarak hastanelik etti. olayla ilgili soruşturma başlatılırken, 1 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
    --- spoiler ---
    bursa'da bulunan kişileri boykota davet ediyorum.
  • afedersiniz bursa. arap yalaması vahabilerle, ayrılıkçı dağ farelerinden göç ala ala batakhane oldular.

kimse oy verdiklerinden belli zaten ne mal oldukları.
  • cebi para dolu bir vatan haini olsaydı, işletmeciler tarafından karşısında türlü yalakalık ve şaklabanlıklar yapılacaktı; oysaki o gariban bir gazi.
  • bir başka işletmeci terörü.

kafasında kurşun olduğu için kendisini ifade edemeyen gazinin darp edilmesi olayı. darp eden orospu çocuğunun tutuklandığını öğrendik, umarım olay soğusun salarız tutuklaması değildir.

tanım: küfürsüz entry girilemeyen başlık
  • sosyal medyada insanların konuşmak istemediği konu.

bana mı gazi oldun diyerek demirle kafasına vurulan gazimizin darpçilerinin cinayete teşebbüsten yargılanması lazım. inşallah savcılarımız gerekli cezayı verecektir.

hem engelli, hem gazi, hem yirmi kişi, hem demirle!! adam yine iyi yaşıyor, verilmiş sadakası varmış.
  • gazi olsun ya da olmasın, bir canlıya şiddet gösterilmesi suçtur. türkiye’de böylesine çifte standart ve hukuksuzluk devam ettiği sürece kadınların, çocukların, muhalif gazetecilerin, siyasi liderlerin, gazilerin ve bunun gibi muhtelif örneklerin haberlerini daha çok duyarız.
  • yine utandiran bir mevzu daha. saglikli olmayan bir adama yapilir mi bu dedirten uzucu olay.malesef memleketimizde eğitim yukselmeden bir arpa boyu ilerleyemeyiz.allah bu magdur arkadasimizin yaşam şevkini daimi etsin.
  • işletme sahiplerinin pkk ile ilişkisi de araştırılmalı, ilişkisi varsa hem darp etmekten hem de terör örgütüne üye olmaktan hakkında dava açılmalı.
  • kafenin kapatılmasıyla sevinç gözyaşlarına boğduran olay