şükela:  tümü | bugün
  • twitterda dolaşırken denk geldim. ya arkadaş küçücük çocuktan ne istediniz. önüne geleni zabıta yaparlarsa olacağı bu. o çocuğun göz yaşında boğulursunuz inşallah
    edit: bir arkadaş arı sokmuş dedi. videoda arı soktu diyor gibi. ancak arı sokması bu kadar dağıtmaz suratı heralde.
    edit2: konuyla ilgili belediye başkanı açıklama yapmış. çocuğu o halde görünce sinirimden ne yapacağımı şaşırmıştım. zan altında bıraktıklarım için özür dilerim link
  • kardeşime benzediği için iki katı içimi yakan çocuk. ne olursa olsun, küçücük çocuk ya, yazıktır, günahtır..
  • ortada ne zabıta var ne de dayak, tutmaz bu başlık. başka bir videoya denk gelirseniz yine bekleriz.

edit: oradan buradan "denk gelinen" videoların araştırılmadan, paylaşılmaması gerektiğini öğrenemeyeceksiniz. üstelik bir kurumu ve kişileri suçluyorsunuz. acil bir şekilde özür dilemeniz gerekiyor.
  • şu zabıtaların kimliği tespit edilip gereken cezayı almaları sağlanmalıdır ve bu işin peşi asla bırakılmamalıdır.
  • zabıtalar insan mı ?
  • zafer plazanın oralar. büyükşehir belediye veya osmangazi zabıtası yapmış olmalı.

şikayet mercii buralar olmalı. tuz pazarının oralarda milletin motorunu yere attıklarını bilirim ben. zabıta polisten de kuvvetli bazı yerlerde maalesef.
  • ben mi yanlış duyuyorum yoksa adam zabıta mı dövdü seni diye sorduğunda çocuk "arı soktu abi" mi diyor?
  • bursa ve istanbul zabıtalarının hedef gösterilerek, mendil satan çocuğu dövdüler şeklindeki haberler asılsızdır.

çocuğun da beyan ettiği üzere olay, "arı sokması" olayıdır.
  • tahminim : kendince zabitalara atarlanan ya da isiklarda milleti darlayip dayak yiyen bir cocuktur. ıkinci olm bak git vakasi olabilir yani.
    cozumun : cocugun ailesine kallavi para cezasi ve zabitalara maas kesintisi.