şükela:  tümü | bugün
  • habere göre önce kıza laf atmışlar, karşılık görünce de hunharca dövmüşler. sorsan delikanlı diye dolanıyorlardır bunlar. sevgilisinin üzerine kapanan kız bunlardan daha delikanlıdır benim gözümde.

tanım: bursa’nın sözde delikanlı(!) çocuklarının saldırısına uğrayan çift.
  • düşmanımın başına bile gelmesini istemem. bir erkek için yaşanabilecek en kötü durumlardan biri...

olur da bu şekilde bir şeye maruz kalsam (hukukçu arkadaşlar affetsin) gerçekten tüm maddi ve manevi gücümü kullanarak hepsinden tek tek kalıcı bir şekilde intikam alırım. ne bileyim kiminin suratına asit dökerim, kiminin gözünü çıkartırım... ancak o zaman tatmin edebilirim içimdeki nefreti herhalde... ya yazarken bile içim nefret doldu bu orospu evlatlarına karşı, ölseler üzülmem.
  • böyle bir durumda ben silahımı çıkarıp, bunları öldürsem ceza alacak mıyım? eğer öyleyse böyle adaletin amk. bu arada askeri kamuflaj giyen orospu çocuğu tam kalleş profili sergilemiş.
    tam kafasına sıkılıp, beyin kıvrımları akıtmalık
  • yere düşen birinin kafasına tekme atmak için nasıl bir hınç duyabilir ki insan? kavga sırasında böyle bir hınç oluşamaz. bu durum, ömür boyu biriktirilip artık ruh hastalığına dönüşmüş bir sakatlık olsa gerek. bu kişinin sittin sene hapis yatsa bile topluma yararlı bir hale gelebileceğine inanmıyorum.

tanım: bir kavga
  • tanımadığımız her insandan korkmamıza neden olan olaylardan sadece biri.
    toplumun ne kadar büyük bir manyaklık içinde olduğu aşikar.
  • bana böyle bir durumda dayak yemek çok koymaz, saldırganların tutuksuz yargılanması ve daha sonra beraat etmesi yada 5 sene içinde aynı suçu işlememeleri kaydıyla beraat etmeleri koyar.

adalet sistemi takır takır çalışan bir ülkede bu tek kişiye beş kişi saldıran o grup hapisi boylayıp mahkeme gününü bekliyordu, türkiye'de ise şimdi o grup nasıl dövdük lan ama diye bi cantıkçıda anlatıp böbürleniyolardır.

tiplere gelince muhtemelen yanında sevgilisi ile dolaşan elemanı kıskanıp iki kişi ya kıza ya erkeğe laf atmıştır, erkek diklenince hafif tırsıp bunu ikimiz dövemeyiz diye 3 kişi daha çağırıp geri gelmişler.

silah sıkarım falan diye konuşmayın kendi hayatınızı mahvedersiniz, ya boksa falan gidin ya body'e gidip şişin. boksta indirirsiniz sataşanları, body'de şişkin ve kalıplı birine laf atma şansları daha düşük olabilir. ama en iyisi çok ağır bir laf edilmediyse duymazlıktan gelip devam etmek yada ülkeyi terk edip adaleti işleyen bir ülkeye kapak atmaya bakmak, dediğim gibi dayak yemek de koyabilir ama o kadar koymaz, asıl koyan adliye sarayına güle oynaya girip güle oynaya çıkmaları olur.
  • barda filmini yaşiyor oldugumuz bir toplumdayiz.
    (bkz: barda)

edit:gelen mesajlar uzerine barda filminin gercek oldugunu ben de biliyorum.

mevzu o filmin barda gecmesi gece vakti gecmesi o hali ile yeterince urkutucu olmasi iken basliga konu olay gunduz vakti sehrin merkezinde oluyor ne yazik ki barda filminin gercek olmasi bile bu kadar dehşet verici deği!!!
  • kamuflajlı orospu evladını dinlene dinlene sabaha kadar döverim, hatta yanına 1 arkadaşını daha alsın analarını sikmezsem adam değilim. şerefsize bak hele. biri tutmuş bu gavat tekmeliyor. delikanlılık gerçekten bitmiş, bunları gördükçe bireysel silahlanmaya karşıyım ama fikirlerim değişiyor. bu soysuzları öldürmeyeceksin sakat bırakacaksın ömür boyu yediği boku unutmayacak.
  • türkiye’de insanların yaşamalarının, delirmemelerinin tesadüf olduğunu bir kez daha gösteren olay.

videoda kızın sevgilisini kurtarmak için üstüne kapanması bile durduramıyor saldırganları.

kalabalık bir grubun tek başına bir adama, üstelik sevgilisinin yanında saldırması tek kelimeyle şerefsizliktir.
    bu tip orospu çocuklarıyla aynı ülkede yaşamaktan duyduğum utancı tarif edecek söz bulamıyorum.
  • memlekette orospu çocuğu fışkırdığının göstergesi olan çift.
    tabi haber ve video doğru şekilde bağlantılı ise.
    not: haber doğru olmasa bile 4-5 kişinin bir kişiye daldığı video bile orospu çocukluğudur.
    orospu çocukluğu demişmiydim!!