şükela:  tümü | bugün
  • 2.temmuz günü bursanın çarşamba semtinde yaşanan olaydır.
    adamlar o kadar rahat ki satırla kahve basıyor adam yaralıyor. zaten çarşamba semti ağzına kadar suriyeli dolu. yakında biz mülteci konumuna düşecez bursada.
    ama müstehak yüzde 50 üzerinde oy aldı akp bursadan. onun için götümüzü bile kesseler ses çıkartamayız.
    adamlara ceza yok, vergi yok, hesap soran yok. üç beş yıla nur topu gibi suriyeli mafyamız da olur artık. her sektöre el attılar nasıl olsa.
    kökle reis. en son 250 bin tane daha alınacaktı ülkeye bunlardan. az geliyor reis yetmiyor. 500 bin al 1 milyon al 250 bin nedir ya. itibardan tasarruf olmaz.

olayın videosu için: https://youtu.be/osykd7lpspc

ayrıca kaynak: https://linehaber.com.tr/…-bir-olayin-habercisi-mi/
  • ya şimdi bu suriyeliler kahve basmış da neden basmış hiç sordunuz mu ? şimdi bırakın suriyeliler'i eleştirmeyi de herşeyden önce onlar bizim din kardeşimiz.
    şaka lan şaka hayatını siktimin çocuklarına bak sen hele ellerinde satırla geziyorlar bizim memleketimizde hea. ulan bakıyorum da şunların rahatına,umarsız davranışlarına, toplu taşımada,sokak ortasında, hastane koridorlarında bağıra bağıra telefonla konuşmalarına, boxer ile dolaşmalarına içim kan ağlıyor amk deliriyorum ya. bir tane üst düzey devlet görevlisi görmüyor mu la bunları?ne zamana kadar duracak bunlar bu ülkede? dünyanın hiç bir ülkesinin yapmadığını,yapmayacağını yaptık. yıllar yılı yasıyorlar bizim ülkemizde tamam eyvallah da savaş falan kalmadı ne zaman siktir olup gidecekler? esat işi biliyor valla bi savaş çıktı içerde, ne kadar işe yaramaz adam vatan haini varsa siktir olup gitti ülkeden. bakın avrupa devletlerine aralarından eğitimli, vasıflı olanlarını aldı ve çalıştırıyor kullanıyor. biz ne yaptık? nerde cahil, görgüsüz varsa doldu güzelim memlekete.
    ben daha bir tane adam gibi bir suriyeli"ye denk gelmedim. gelen varsa söylesin de önyargıyı kırıp hümanist yanımı ön plana çıkarayım. bugün satırla mekan basan yarın neler yapmaz.
    yakında bunlar parti kurup meclise girerler demedi demeyin.

son olarak 2010 sonrasına şahit olmuş bir insanın akıl sağlığı yerinde kalmışsa valla helal olsun iyi canı varmış hea allah sağlık sıhhat versin. çünkü bu ülkede delirmemek elde değil zira ben delirmek üzereyim. yaşananlara ülkede olanlara, çocuk katillerine, hayvan katillerine
    suriyeliler'e bakıyorum da.