şükela:  tümü | bugün
  • hazmetmekte zorlandığım vahşet. sapık ve ruh hastalığı barındıran düşünce.

bursa osmangazi belediyesi sahipsiz hayvanlar doğal yaşam ve tedavi merkezi ekipleri, kimliği meçhul kişi veya kişiler tarafından üzerine kaynar su dökülerek haşlanan köpeği tedavi altına almış.

biz toplum olarak nasıl bu hale geldik?

ne zamandan beri böyle öfke dolu bir toplum olduk?

http://www.ntv.com.tr/…tuler,o8zr2p9d2esnfzzaeog5eq
  • yeryüzünde sadece kendi türünün yaşama hakkına sahip olduğunu düşünen (hatta yeri geliyor, kendi türünü de incir çekirdeğini doldurmayan sebepten öldürmekte beis görmeyen), dünyaya faydası yokken her alanda her türlü zararı veren insanoğlunun sahip olduğu iğrenç zihniyet.
  • devlet bu konu da hapis cezası vermedigi surece bu tarz haberler cok duyacagiz.

allah belanizi versin
  • sonra neymiş efendim köpeksiz sokaklar istiyorlarmış. ulan şerefsiz köpek senin üstüne kaynar su döküyor mu ? bu konularda hiç vicdanlı değilim kimse kusura bakmasın bunu yapan orospu çocuğu önümde can verse gram üzülürsem adam değilim.

iyileşmesini umduğum köpektir. bu tarz haberler o kadar çoğaldı ki uzun zamandır sokakta hep tetikteyim. kedi köpek gördüğüm zaman kötü davranan eden var mı diye gözlemliyorum. bir tanesini görsem işkence yapan kafasını gözünü kıracağım.
  • acilen kimliği tespit edilip kapatılması gereken bir adet psikopat barındıran haber.

hayvana yapılan işkencenin insana yapılandan hiçbir farkı yoktur, kişinin kendisine zararı olmayan bir canlıya eziyet edebilecek vicdandan yoksun bir suçlu olduğu gerçeği değişmez. umarım cezalandırılır.
  • nasıl bu kadar vicdansız olunur anlamıyorum. içim parçalandı şu görüntü karşısında. yazık ki bu görüntüden zevk alanlarla, sebep olanlarla bir arada yaşıyoruz. diyecek hiçbir şey yok gerçekten..
  • konulu videolar'da gösterilen thumbnail aşırı görsel şiddet içeriyor. benim böyle şeyleri okumayı içim kaldırmıyor, şöyle bir neymiş diye bakayım derken, yarısı canice haşlanmış bir hayvanla karşılaştım. kaldırın şu videoyu.
  • adaletsizlik devam ettiği sürece böyle şerefsizler elini kolunu sallayarak yürümeye devam edecek.
  • bu videonun thumbnail'ini başlığa tıklar tıklamaz gözüme sokmakta emeği geçen herkesin götünü sikeyim.

allah belanızı versin.
  • kaldir su videoyu eksisozluk. gote girecek diye abuk sabuk entrylerle ugrasacaginiza, gidin su gorselin kaldirilmasi icin ugrasin adminler.

turkiyede bu kisinin cezasiz birakilacagini zaten biliyoruz da, obur dunyada allah bin kat daha beterini versin insallah.