şükela:  tümü | bugün
  • mehmet oymak isimli bir kişinin kaleme aldığı, cinius yayınlarından çıkan bir kitap.

arka kapak şöyle:

"mahkemelerde yıllarca adaleti aradım, avukatlar savunmamda hep geç kaldılar... satanistler kazandılar!

sırlarımla ölmek istemiyorum.

kitabımdaki katil kaynanaların kocalarına, çocuklarımıza, torunlarımıza yaptıkları, yapacakları hainlikleri herkesin bilmesini istiyorum. katil kaynanaların kahpe cinayet tuzaklarından beni son anda yüce allahın elçileri kurtardılar.

bu ailede yetişen ırkçı kızlarla evlenecek çocuklarınız kitabımdaki kurbanlar gibi öldürüleceklerdir. benim gibi kurtulan olursa tecrit edilecek, yıllarca mahkemelerde yalan yeminlerle iftiralara uğrayacak, anasından emdiği süt burnundan gelecektir.

piskopat katil kaynanalar mahkemelerde hem suçlu hem güçlüdürler. masum çocuklarımız ve torunlarımız için televizyonların, gazetelerin, polislerin ve bütün okurların yardımlarını, ilgilerini çaresizce bekliyorum. şahitler, deliller, resimler, belgeler hazır. sessiz çığlığımı duyurana bir kere altın ödülü verilecektir. ben yandım, çocuklarım, torunlarım yandılar. başka çocuklarımız, torunlarımız yanmasınlar.

silaha değil de kaleme sarıldım."

yani, ııı, bilemiyorum.
    ülkemizde gün geçtikte artan bu kültür seviyesi, bu yayınevleri, bastıkları bu kitaplar filan, ah nasıl mutluyum.
  • bu kitabı bitirdiğim zaman artık bende mankurtlaşmıştım.

yazar sürekli bir kayıp örgüt olan k.ö.i.s.a.ö. adlı yapıdan bahsedip bu yapıya üye kadınların kocalarını 45 ile 55 yaşları arasında dünyanın en güzel cinayet planlarını kurarak infaz ettiğini ve ancak kendisinin bu örgütten kurtulabildiğini anlatmakla geçiyor. bu arada örgütün bütün sırları ifşa ediliyor. son sayfayı okuduğunuzda mankurtlaşacağınıza emin olun.
  • d&r'da görüp satın aldığım ve hemencecik okuduğum kitap. sanırım bu kitabın son baskısını ben satın aldım, başka bir arkadaşa almak istediğimde tükenmiştir uyarısı verdi. biraz paranoyakça bir kitap ama iyi bir editörü olsaydı ortaya ilginç kitap çıkabilirdi.

tabi şöyle bir durum da var, kitabın yazarı mehmet oymak 2013 yılında evinde ölü bulunmuş: https://www.haberler.com/…li-olum-7-4432182-haberi/

k.ö.i.s.a.ö. amacına ulaştı diyebilir miyiz?
  • kağıt ve mürekkep ziyanlığı. yazık amına koyayım. böyle adamları görünce, kavak diksek ve bu adamın yaşı kadar büyüse, memlekete daha çok faydası dokunacağından eminim. hani ürettiği oksijen olsun, ömrünü tamamladığında alacağın kereste olsun daha bir hayırlı sanki.

hay satanistler siksin...
  • kimse de dememiş ki acaba adam ne yaşadı da bu hale geldi?

sıkıntıları olan kitap.