• bir kadikoy yoresi turkusu. sozlerini de yazayim tam olsun.

bursa'dan gol haberi mi var
    yar yar yar amman
    be$ikta$la berabere mi yar
    $ampiyonsun kanarya

bursa'dan haber gelmedi
    yar yar yar amman
    ne timsahmi$ yuru yuru bitmedi
    yalan oldu $ampiyonluk kanarya

hopa $ina $inanay $inanay nay
    $inanay kanarya $inanay nay
  • fb tv spikerinin beşiktaşın gol attığını sanması üzerine haykırarak sorduğu soru. "2-2 mi?? 2-2 mi??" diye heyecanla bağırarak devam etmektedir bu bağırışına. ancak daha sonra süngüsü düşmüş bir şekilde "2-1 mi? doğru değil mi? doğru değil mi?" demektedir ki kendisine çok acımışımdır. "nolur doğru de noğğlursun tülaayyy" tonlaması beni benden almıştır. yazık lan bi an heyecanlandı çocuk.
  • elalemin sikiyle gerdeğe girmek isteyenlerin sorabileceği bir soru. yada renkten renge girenlerin falan ne bilim işte, böyle söylüyorlardı haftalardır bazıları... amacı ne olursa olsun cevabı bellidir ama:

(bkz: yarrak var yer misin)
  • sonuna rüştü'lü sörf reklamının iyi gideceği spiker yakarışı
  • --- spoiler ---

-evet.... bu arada bursa'dan gol haberi mi var? iki iki mi? iki iki mi? 2-2 bursa'dan... bursa'dan gol haberi var koray sanırım doğru mu?
    - yok dodi dodi dodi dodi dodi dodi dodi dodi.....

--- spoiler ---
  • ortamdaki muhabbeti değiştirmek isteyince kullanılabilecek cümle.

- sevgilim seni çok seviyorum.
    - ben de seni seviyorum bebeğim.
    - ama ilişkimizin geleceğini düşünmeden de edemiyorum. hani geçen sene konuşmuştuk bu yaz nişan...
    - bu arada bursa'dan gol haberi mi var? iki iki mi? iki iki oldu galiba sevgilim, doğru mu?
    - allah belanı versin.
    - doğru değil mi, gol olmadı mı yani? inanılmaz, ben böyle ilişki görmedim.
    - defol!
  • - lan hırto bu notlar ne böyle? ortalamanın içine etmişsin.
    - yaz okulunda düzeltirim baba ya.
    - siktir ordan, it gibi gezersin bütün yaz, nah düzeltirsin. boşuna okutuyoz seni...
    - bu arada bursa'dan gol haberi mi var? iki iki mi, iki iki bursa'da.. ehem, bursa'dan gol haberi var galiba baba, doğru mu hee?
    - yok, bu transkriptte hala 1.2 yazıyo.
    - yapma ya, hehe, olmaz böyle şey yaa!
    - gel lan buraya!
  • (bkz: #19077833)
  • mp3 formatindaki halini zil sesi icin aradigim ses kaydidir.
hesabın var mı? giriş yap