şükela:  tümü | bugün
 • ya bırak şimdi uefa kupası golü falan, yalnız başınıza izlerken siz de kahkaha atıyorsunuz içten içe. komik bir durum işte.

  düzenleme: arkadaşlar mesaj atmayın lütfen, timsah anını göz önüne getirin.
 • 80-90’lı yıllarda yaşansa yine bir nebze anlayabileceğim, fakat herkesin elinde cep telefonun (büyük ölçüde akıllı telefon) olduğu 2010 gibi bir senede yaşanması gerçekten hayrete düşüren durum.
 • maç bitiyor, maç bitiyor fenerbahçeliler seviniyor.evet sevgili seyirciler fenerbahçeliler seviniyor.bursadan net bir bilgi almaya çalışıyoruz ama fenerbahçe şampiyon gibi seviniyor :)) spiker şaşkın, spiker şampiyon olmadan olmuş gibi sevinen taraftarlara acıyor, dayanamıyor spiker sevinen taraftarların ne içtiklerinin araştırılmasını istiyor.

  yüzyılın bir numaralı trollük olayı tartışmasız net. adamlara timsah yürüyüşü bile yaptırdı ya la.
 • fanatik bir fenerli olarak bu videoyu kim yaptıysa allah onu bildiği gibi yapsın.

  her izlediğimde hunharca gülüyorum, hatta bir tane fanatik bjk li arkım var. ne zaman bu videoya denk gelsek birbirimize atarız.

  futbol bu yeneriz yeniliriz yeter ki keyfini çıkaralım. eğlenmesini bilelim. al geçen sene en leş durumda 3-0 dan 3-3 e geldi.

  koyduk bastık geçirdik demeden rencide etmeden yapılan mizahın eğlencenin hastasıyız. :)
 • bakın bu maçta;

  -hakemden izinsiz defalarca anons yapıldı.
  -saha içi olayları oldu.
  -yedek kulübesinde futbolcular, sorumlular rahatça yerlerini terk edip saha içine müdahil oldu.
  -maçtan sonra tribünler sahaya indi.
  -tribünlerdeki seyirciler stadı yaktı, hatta yangın o kadar büyüdü ki daha sonrasında söndürmek için çimlere itfaiye girip öyle söndürdü
  - stad çıkışı şehir magandaları benzin istasyonunun yanında polis arabasını ters çevirerek hunharca yaktılar. allahtan olay daha büyümeden müdahale edildi yangın akaryakıt istasyonuna sıçramadı.

  normalde bu kadar olaydan sonra takip eden sezonun tüm maçlarının seyircisiz oynaması gereken takım ertesi senede kombine satıp para cukkaladı.

  sonra diyorlar ki 3 temmuz kumpasında müthiş kadromuz dağıtıldı. lan sen zaten o kadroyu bu şekilde kurdun.

  sonra tffbjk diyince kızıyorsunuz.
 • en kötüsü maçta gol atsa şampiyon olacakken son dakikalarda fener'in oyunu soğutup geri pas yapmasıydı.
 • hepsine tamam da sahada o timsah yürüyüşünü yapmayacaktınız.
 • yanılmıyorsam burada çıkan olaylar bir adet işgüzar arkadaşın bursa maçının skorunu 2-2 olarak anons etmesi sebebiyle oluştu. hatta son bir kaç dakika da oyuncular atak yapacağına salmışlardı şampiyonuz diye, tam bir sabotaj oldu.

  ardından gelen tüm bilgiler kitlesel bir şekilde yapılan kutlamaları durduramadı tabi ve kimse elindeki telefona bile inanmadı uzun bir süre, çünkü bir stadyum dolusu insan yanılıyor olamazdı...

  bu olay sayesinde, neden kalabalıkların kontrol edilemez olduğunu daha iyi anladık, çünkü dezenformasyon bir kere yayıldığında, insanların coşkusu veya öfkesi o yanlış bilginin doğru olduğuna dair kanıt oluyor, ve kalabalığı akisne iknaa edene kadar iş işten geçiyor...

  türkçemize "timsaha yatmak" gibi bir deyim kazandırmış olaydır aynı zamanda.
 • bu olayla ilgili gördüğüm en komik olay şu imajdır:

  https://eksiup.com/p/h377432fm7pc

  olay matraklık ve eğlence olunca cidden çok yaratıcıyız türk milleti olarak.
 • nerede timsah yürüyüşüni görsem, bu şampiyonluk kutlamaları aklıma gelir.