şükela:  tümü | bugün
  • 11 ağustos 2018 fenerbahçe bursaspor maçı'nın hemen ardından yayınladıkları açıklamayı kaldırıp, yerine koydukları , koç kesen bir grup adam içeren fotoğraftır.

türkiye'de iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışınca alacağın karşılık bu maalesef.

yazık.

edit. https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=23934

edit2. link yine değişmiş

edit3. birileri troll demiş. kardeşim biz de biliyoruz eski bir haberden alıntı olduğunu fotoğrafın. olay şu: adamlar önce bir açıklama yayınlıyor. 1 saat içinde kaldırıyorlar. kaldırdıktan sonra açıklamanın linkine tıkladığınızda bu haberin fotoğrafı çıkıyor. eski haber ile fotoğrafın linkleri farklı yani.
  • herşeyi bir kenara bırakıyorum bir bursalı ama galatasaraylı olarak...

resmi sitede bu foto ne alaka ? abi ne alaka ya aklım almıyor. bu kulüpleri kaç yaşında çocuklar yönetiyor biri açıklasın !

ulan biraz profesyonel olun be... bu ali ay yani bursa başkanı kalkıp serdar aziz konusunda galatasaray a zamanında 'serdar'a teklif yaptık diye' laf etmişti. ulan sen futbolcu alır futbolcu satarsın. tarlanda ektiğin domatesin bile ihtiyacından fazlasını gider satarsın. sen de ihtiyacın olanı başkasından alırsın. kulüp başkanına bak arkadaş, bir futbolcusuna transfer teklifi geldi diye deliriyor. ulan sen de satma ve alma amk böyle anlayış mı olur ? kız istemeye gidince bile kızın babası bi gelsinler der direk kapıyı kapatmaz. böyle adamlar işte bu fotoğraf ile bir mesaj vermeye çalışmış.

ibrahim yazıcı, özhan canaydın gibi başkanlardan nerelere geldik...
  • adamları kaç senedir hakemle yeniyorsun, elbet patlayacakları zaman olacaktı ve patladılar, bu maç bursa'da oynansa hakem o son dk'da olan penaltıyı sıka sıka verirdi, vermese sahada kimse sağ çıkamazdı

bakın aynı halil umut meler 2 sene önceki maçta son dk'da penaltı uydurmuş, tezim haklı yani

http://www.mackolik.com/…81082/bursaspor-fenerbahce
  • saygınlık kibarlık gibi terimler türkiye'de karşılığını böyle buluyor. umarım bu aptalları ciddiye almaz ali koç ve bu gerizekalı turnusolu kulüp iyi bir ceza alır.
  • 8taşlıların hakkında götünden tez uydurduğu fotoğraf ulan konu fener olunca nasılda kardeş oluverdiniz birden azılı düşmanlar.
  • "elbet patlayacaklardı" diyen yavşak bi de beşiktaşlı olacak.
    ulan size "patlıyorlar" yıllardır bu timsahlar denen magandalar.

aslında diyor ki:
    "rakibimsin, feci sinir oluyorum sana, o yüzden de sana yapılan her türlü pisliği istediği kadar aşşağılık olsun, ben onaylarım, böyle bi insanım".

fanatizmin insanı indirdiği rezil rüsva yer bu işte.
  • sonra diyorlar ki; niye turk futbol taraftari boyle orospu cocugu, mal, beyinsiz? (istisnalar haric)

yonetimi bu olan kulubun taraftarindan ne beklenir ki... sampiyon oluyor takimin, burasi bursa kutlama yaptirmayiz diyorlar. deplasmana gidip uzerinde formanla rahatcana sehri gezebiliyor musun? yok, cunku onunu kesen tinerci tipli, hayatinda bir baltaya sap olamamis vahsi kopek surusu her an saldiriya gecebilir. ulan ne cok boktan insan var guzelim ulkemde, su gereksizleri kesip bicsen nufus yariya dusecek.

turkiye cumhuriyeti cagdas hukuk sistemini kabul ederek buyuk yanlis yapti. bu halka uygun bir yonetim modeli degil. mesela mac izlemeye tehlikeli maddeyle gelenlerin hepsinin gotune sokarak iade edeceksin bicagi, cakiyi, kasaturayi...
  • bir kaç kez site doğru mu diye baktım tekrar tekrar... penaltısı o bu ayrı hikaye. şike sürecinde dik duran duruş gösteren camia gitmiş yerine buram buram çomaristan kokan bir anlayış gelmiş gibi. bu görsel nedir allah aşkına? bu ülkenin en büyük 2 takımından birinin başkanına böyle mi mesaj veriyor bu vizyonunu yediklerim?

yazık. bir galatasaraylı olarak hala atladığım bir nokta veya troll olmasını ümit ediyorum.
  • ali koç 'un boşuna uğraştığını gösteren fotoğraftır. sen futbol güzelleşsin diye uğraş, taraftarından küfür eden hıyarları direkt tribünde uyar ama bir kulübün resmi sitesinde böyle abuk sabuk bir fotoğraf koysunlar. yaa oğlum kaldırın şunu dış basından biri görecek hepten rezil olacağız yaşınız kaç birader?