şükela:  tümü | bugün
 • anadolu efsanesi.gördüğüm ve görebileceğim en büyük taraftar grubu.kümede bile stadı doldurup sesleri kısılana kadar bağırarak takımlarına olan sadakatlerini gösteren ve çok daha büyük başarıları hak eden taraftar grubu.
 • ironiler ile dolu bir taraftar güruhudur.
 • 26 eylül 2009 bursaspor diyarbakırspor maçı'nda ayıp etmiştir, yazık etmiştir.
 • fanatik olanların çoğunluğu eğitimsiz serserilerden oluşmaktadır. bursa'da, stadyuma yakın oturanların haftasonlarının içine s.çarlar afedersin.
  nitekim kendilerini bursaspor-diyarbakırspor maçında çok iyi göstermiş, bursalı misafirperverliği(?)yle tüm yurdumuza örnek olmuşlardır.
 • bursaspor tribünündekilerin söylediklerine göre diyarbakırspor tribününde açılan ''bez parçalarını'' gördükten sonra tepkilerini ortaya koymuşlardır.
 • bursalı olup bursasporlu ol(a)mama, bursaspor'u destekle(ye)meme nedenidir.
  not: son olayla ilgisi yok.
 • 26 eylül 2009 bursaspor diyarbakırspor maçı'da yaptıklarını önceden planlamış taraftardır. bu planlama işlerine bizzat şahidim, tezaruhatlar, gösteriler tamamı maçtan çok önce tasarlanmıştır. maalesef büyük bir ayıba imza atmışlardır. yazıktır,günahtır.

  zamanın ötesi edit: canlar ne diyim ben size devam edin, eklemeyi unutmuşum diğer taraftar grupları da aynı şeyi yapıyor bu durum sadece bursa taraftarına özel değil.
 • bagrindan teksas, texas supporters club gibi milliyetciligi ismiyle musemma taraftar gruplarini cikarmis topluluk.
 • mersin'de bir dolmuşun arkasında 'gaffar baba' (gaffar okkan) pozu ve diyarbakırspor logosu bulunan bir posteri görünce bursaspor taraftarlarına ( öncelikle texas grubuna) daha bir kızdım; 26 eylül 2009 bursaspor diyarbakırspor maçı'ndaki küfürleri, taşkınlıkları, saldırgan tavırları nedeniyle değil, 'taraftarı' olan bir anadolu kulübünü (bursaspor'u) cehaletleriyle kirlettikleri için.. diyarbakırspor'un devlet tarafından desteklendiği (pkk'nın bu destek nedeniyle, diyarbakırspor'a iç ve dış sahada zarar verecek eylemlerde bulunduğu) sayısız kez kanıtlandığına göre bursaspor taraftarının bu 'vatansever'lik ayakları nedir? hiç ayrıntılarla boğulmaya gerek yok, 13 mayıs 2001 diyarbakırspor altay maçı ve 24 ağustos 2009 diyarbakırspor fenerbahçe maçı her şeyi anlatır; ilkinde her şey diyarbakır'ın birinci lig'e çıkması için tezgahlanmışken, ikincisi diyarbakırspor'u süper lig'de görmek istemeyenler tarafından hazırlanmıştı. 26 eylül 2009 bursaspor diyarbakırspor maçındaki ırkçı tezahüratlar bir yana, maç sırasında/sonrasında yapılanlar, kimilerine 'aptal futbol seyircisi' kanaatini tasdik ettiği için bile horgörülmeli, küçümsenmeli, alay edilmeli...
 • beşiktaş nefreti öyle fazladır ki bu elemanlarda juventus atkısından bile kavga çıkarmayı başarmışlıkları vardır. galatasaray şampiyonluğunu -aynı sene içinde bursa düştüğü için- altıparmak caddesinde kutlamak isteyen gs taraftarlarına saldırmışlardır. genellemek istemem, içinde sevdiğim insanlarda vardır ama genelde bana hep itici gelen/gelecek taraftar topluluğudur.