şükela:  tümü | bugün
 • şuan afrin harekatı dahilinde kahramanlarımız tarafından hem karadan hem havadan vurulan terörist itleri barındıran dağ.
 • ben olabildigince farkli sosyal medya hesaplarindan takip etmeye calisiyorum ozellikle mevzilenmeleri. burseya dagi icin, su anki gelinen noktaya gore diyebilecegim sey: bu noktaya kadar iyi geldik. pkk'lilarin surekli bu dag icin dedikleri sey "tsk'nin vietnam'i olacak" bugun goruyoruz ki deme sebepleri koca daglarin altina insa edilen tunellermis. cok sukur bu zamana kadar canimiz cok yanmadi, allah mehmetimizin ayagina ufak tas degdirmesin ancak sunu belirtmek gerekiyor ki bu daglarin altina acilan tuneller normal bir terorist-gerilla grubunun actigi tuneller tarzi degil. guneydogu'da akp'nin goz yummasiyla 2-3 sene boyunca evlerin altindan baglanti tunelleri kazan pkk'lilarin o zamanki tunellerine bakin, bir de afrin'de pkk'nin kazdigi tunellere bakin.

  klasik bir teror orgutunun tunel icin o kadar para harcamayacagi belli. kalas kirislerle, kolonlarla, kerpic vs. tarzi yuvalar eyvallah da, eger gorurseniz ciddi sekilde beton kulanilmis, insaat demirleri kullanilmis, 60 cm'den kalin yer yer 1 metre genisliginde tunellerin duvarlari var her iki yanda da. bunun haricinde, tunellerin tabanlari cillop gibi, hani buzlanma olsa yer kayar. adamlarin tunellerin icinde yatacagi kucuk odalar var.

  bariz bir sekilde abd ve destekcilerinden buraya para akmis. buraya ozel onem verilmis. allah beterinden korusun ama harekatin neden yavas ilerledigi konusunda sikayetci olanlara umarim cevap olmustur. varsin yavas ilerlesin, benim bir askerimin cani hepsinden degerli. dagin dibine o tuneli acanlar sehir icinde, duz alanda vs. neler yapmislardir. elbette devletin istihbaratinin bilgisi vardir potansiyel riskler ile ilgili ama insan yine de o acilan tunellerde kullanilan betona demire hayret ediyor.
 • bir nevi maginot hattı . şansımıza etrafından dolaşma imkanı yok, kuşatıp teslime zorlamak için vakit yok. illa girip almak gerek.
 • ypg/pyd/pkk mezarlığı olmaktadır.
 • abd değil , rusya tarafından inşa edilen mevzilerle güçlendirilen dağ. trt'nin yalancısıyım.
 • kandilin inşasında danışılan/müteahhitlik hizmeti alınan alman mühendislik şirketinin eseriymiş. ntv'nin yalancısıyım. kapitalizmin ahlaksızlığını tam olarak ortaya koyuyor. teröristlere sınırsız hizmet sunulmuş. sermayenin yeşili, kırmızısı, mavisi olmaz diye boşuna dememişler.
 • tünelli dağ. chp’nin inşasıymış. hürmetli liderimizin yalancısıyım.
 • çivi bile çakmamış chp'nin işi değil. ali ağaoğlu projesidir. esed'ın yalancısıyım
 • rusu, almanı, amerikalısının her türlü lojistiği terör unsurlarına sağladığı cografi oluşum.
  sonra gelip biz sizin müttefiğiniziz demeyin, çok fena kalbinizi kırarım.
 • ele geçirilmiştir.

  kaynak: ntv