şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli** delicilerin*, tabanca burunda kıkırdagı parcalayarak gectigi icin tercih ettigi burun delme yontemi.. ayrıca bunlar kesinlikler tabancayla da delmezler adamı...
  • iğne ya da tabancayla yapılır..(bkz: yarım elma)..yapıldıktan sonra kesinlikle alkol veya oksijenli su ile temizlememek lazımdır, saf su ve antibakteriyel sabunla dezenfekte edilmelidir..
  • kızları acaip seksi gösteren piercing türü.
  • tabancayla delinince iyilesmez genelde. cabuktur, hizlidir ugrastirmaz, acitmaz, bi anda olur ve biter ama iyilesmez, yasadim oradan biliyorum.

en iyisi igne olayidir bu durumda. önce burnunuza antiseptik madde iceren bir igne yersiniz. sonra da delme islemi icin bir kac boy igne alinir ve isleme baslanir. tabancaya göre daha uzun sürer islem ama sorun cikarmaz. kanamaz. güzeldir, hostur. özellikle hokka burunlarda daha bi hos olur. kesinlikle igne yöntemi tavsiye edilmelidir.
  • hep tirsmisimdir bu piercing cesidinden... mel gibson'un payback filminde bir sahne vardir, adam cocugun burnundaki hizmayi acimadan cekip cikariverir burnunu koparircasina... cok sakat cok.
  • bir dönemlik meşhur olmuş bir kıkırdak canlısı.
  • iğne ile güvenilir bir yere yaptırılanı makbul olandır. titanyum, cerrahi çelik gibi iyi bir metal seçilmelidir. öte yandan top gibi olanları kullanırken, havlu ya da yün kazaklara takılmamasına dikkat edilmelidir. yoksa adamın ciğerini bi sızlatır. halka olanı candır, canandır.
  • kesinlikle erkeklere çok yakıştığını düşündüğüm piercing türü. en güzel örneklerinden biri brent smith
  • çok uzun süre takıldığında burnu yamultabilen piercing türü.
  • ben yıllarca tabancayla yaptırdım bu işi. dörtten fazla yaptırmışımdır. lisede,çenede de vardı okulda çenemdekini derse girerken top kısmı içeri gelecek şekilde ayarlardım falan feşman. sonradan sadece burunda karar kıldım. tabancayla yaptırırsanız bu işlemi nalıncı keseri gibi hayvanat birşey takıyorlar. en az iki hafta öyle dursun falan diyorlar. hoş ben hiç dinlemezdim hemen çıkarır,atar minik olanlardan takardım. hiçbirinin izi kalmadı. en son dün iğneyle yaptırdım. on beş gün (bkz: terramycin) kullan dedi. bir de banyo yapıp,denize girebilirsiniz ancak havuza girmeyin.denize de girmeyin hem zaten bu havada ne işiniz var.