şükela:  tümü | bugün
  • hiç bir sebep yükleyemediğim seğirme. uykusuzluktan mı oluyor, yoksa bizim hamdinin osuruğundan mu bilemedim. hani göz seğirmesine sebep yükleyebiliyorsun da, bir insanın burnu neden seğirir ki arkadaş.
  • çok içince mi, çok yorulunca mı, çok osurunca mı..? ne zaman olduğunu tam bilmediğim ama hayatımda ilk defa 21 ocak 2011 beşiktaş bucaspor maçının sonrasında gerçekleştiğine göre hayırlıdır diye düşündüğüm, insan vücudunun mekanizmasına bir kez daha şaşırmamı sağlamış seğirme. söyleyince de insanlar gülüyor.
  • herhangi bir sebep ve etki olmaksızın 4 gün aralıksız yaşadığım hadise. en sinir bozucu yanı da gözünüzün ucuyla dahi o hareketlenmeyi görüyor olmanız ve insanı iyice delirtmesidir.
  • hayatımda ilk kez geçen hafta başıma gelen ama tam gelen seğirme çeşidi. geçtiğimiz haftadan beri her gün istisnasız seğiriyor efendim durduramıyoruz. çok da sinir bozucu bir şey.
  • ''böyle bir şey yok ama olabilir de.'' ibaresini görmek istediğim başlık.o nedir ya allah vermesin tövbe tövbee.
  • (bkz: wolverine)
  • (bkz: alf)
  • insanın nefes almamayı göze alıp, gidip burnunu kökten aldırmak istemesine sebep olandır.
  • bugün sabahtan beri sinirimi bozan manyaklık.
    ilk defa başıma geliyor, ara ara oluyor ve burnumun hareket ettiğini görüyorum resmen. anlamadım.
  • sinir bozuyor resmen, bilimsel açıklamasını bilen biri yok mu?