şükela:  tümü | bugün
  • nefes almadan yapılır.

---- kadıköy'de bir bar ----
    buse ben kadına doydum anlıyor musun seks artık fiziksel tatminden öteye geçemiyor artık aşkı öncelledim buradan bana geçelim sende taksi parası var mı?
    .
    buse yaşın 25 ama bakışlarında 40 yaşında kadın yaşanmışlığı var gözlerine bakıp bi 35'lik içerim yanımda para taşımıyorum kapitalizme inat.
    -
    buse sende varsa öde yoksa kimliğini bırak yarin gelir verirsin burası tanıdık mekan benim yerim burası yaa o zaman yollukları söylüyorum bana geçiyoruz itiraz istemiyorum.
    -
    bana geçiyoruz derken kardeşim kadar yakin bi arkadaşım var erdem oraya gidelim benim ev tadilatta boya kokuları falan sen doğaya saygılı bir kadınsın sana boya kokusu değil yaşanmışlık koklatmak istiyorum.
    -
    yaaa ahahahaha saçmalama ne rahatsızlığı aradım ben bekliyorlar çok seviniriz dediler bak buse bizim erdem'le ilişkimiz günümüz arkadaşlıkları gibi yüzeysel değil çok derin.
    -
    ailem mi? ben aile kavramına inanmıyorum buse 18 yaşıma gelince babamı çektim kenara konuştum adıyla hitap ederim bak dedim nurullah. babam çok janti bi adamdır istanbul beyefendisidir bakma adı nurullah dedesi babam doğduğu gün öldüğü için onun adini koymuşlar.
    -
    buse ödemediysen bardan 3-4 bira da yanımıza alalım bizim çocuklar bira içmez de boş gitmeyelim tekelden almayalım saat 10'dan sonra yasak yasaklara karşı da olsam kurallara uyarım onlar viskici haa ödediysen sorun yok.
    -
    yaa buse ne sorunu lütfen ahahahaha çok tatlısın yaaa bildiğim tekel var yolda açıktır sende 50 lira var mı hep de senin sigaradan içtim
    -
    ya sigaraları da sen aldın buse bir sonraki sefer her şey benden lütfen itiraz istemiyorum 50 bin limitli kredi kartım var ama kapitalizme alerjim var buse beni tanıdın artık
    -
    buse olur mu öyle şey erdem sana kotu davranmadı arkaik mizah adamıdır o bu eve bir daha karı sikmeye gelme dedi sen gülmedin aramızda şaka o ahahahaha
    -
    yahu buse olur mu leş çekyat 67 yıllık bi kanepe o italya'dan bi arkadaşıma rica ettim buldu gönderdi bunun bi başka eşi yok bak otur
    -
    ışığı kapıyorum buse gözümü alıyor gözlerimi senin gözlerin alsın istiyorum kollarında dinlenmek huzur istiyorum dünya beni çok yoruyor buse
    -
    mutfaktaki bara gidip birer tequila sunrise hazırlayayım mı ya da boş ver ya birer su getireyim bak buse alkol sonrası su çok önemli kanıtlanmış bir şey bu
    -
    ben musluk suyu içiyorum buse habitatımızda ne varsa onu kullanıyorum başka şehirlerden taşınan o plastik alaşımlı suları içemem kendime saygım kalmaz
    -
    rutubet kokmuyor bebeğiiimm bu evde kimyasal hiçbir şey bulunmaz erdem doğa adamıdır asla boya yapmadı eve çok saygı duyuyorum inanılmaz saygı duyuyorum
    -
    sen bi rahatlasana üstünü falan çıkar ben de battaniye alıp geleyim ahahaha şimdi sen battaniye de kokuyor dersin ama inan doğal kokusu
  • bazen virgülsüz ve noktasızdır. konuşan, ve konum değişken ama buse sabittir.

---- kaş'da bir bar ----
    - peki çiçeklere inanır mısın buse? çiçekler de yalancıdır bir açar bir kaparlar. şu gömleğinden 2 düğme açsana buse benim içime çiçekler girsin bahar dolsun.
    -
    - buse bak şu elimdeki şarap kadehine bak dolu değil mi?evet bildin dolu ama demin boşaldığı için dolu. her dolu görünen bir zamanlar boştu buse senin kalbin de boş mu?
    -
    - buse senin yaşın kaçtı? 25 değil mi? peki gerçekten bile isteye yaşadın mı 25 sene? hayır. ben yaşadım buse. fileli çorapların çok güzelmiş dokunabilir miyim dokusunu çok merak ettim doku benim için çok önemlidir.
    -
    - buse bak ne diyeceğim sen de herkes gibi mutluluğu arıyorsun değil mi? evet ama mutluluk aranınca bulunan bir şey değil. mutluluk anlık buse. mutluluk geçen kıştan montun cebinde kalan 20 lira gibidir. bulunca sevinirsin ama anlıktır. artık anlık mutluluklar peşinde koşmalısın buse
    -
    - evlilik hakkında ne mi düşünüyorum? düşünmüyorum buse evlilik benim için öte gezegenler kadar uzak ama sen de çok uzaksın yaklaşsana biraz bana yahu söylediklerini duyamıyorum hahahaha
    -
    - burçlara inanmıyorum buse o yüzden hiç burcumu merak edip bakmadım aaaa sen balık burcu musun duygusal burç derler ah buse elini versene bi aa gerçekten çok yumuşak minicik duygusal ellerin var buse
    -
    - şarap diyorduk buse sen şimdi boş bir şarap kadehi gibisin ama dolacaksın ben seni dolduracağım buse oluk oluk dolduracağım dudak payı bile bırakmadan
    -
    - kadının kalbi dudaklarında atar demiş bir şair hatırlamıyorum güney amerikalı galiba kalbine dokunamıyorum ama dudaklarından kalbine giden yolu takip etmek istiyorum buse
    -
    - fazla ileri gitmiyoruz buse ah benim minik meleğim ne ilerideyiz ne gerideyiz tam olmamız gereken yerdeyiz zaman gibi saçlarının uçlarının renk tonu çok güzel renk uyumlarına çok inanırım iç çamaşırlarının rengi ne?
  • eğlenceli bulduğum için böyle replikler yazmayı seviyorum gerçeklikle alakası yoktur. herkes kendine bir pay çıkarabilir bu repliklerden. hayatın her noktasında hem buse hem de karşısındaki olarak bulunabiliyoruz.

ara ara gelip buraya yazacağım bu da benim eğlencem neredeyse bana ait bir başlık.
  • - bu senin savaşın değil buse. ensen çok güzelmiş insanda, kulağına fısıldarken boynuna dudakların kayması hissi uyandırıyor buse. yok ben askerliği bedelli yaptım ödeyemedim krediyi peder ödedi.