şükela:  tümü | bugün
 • tiyatrocu ve genç stand upçılardan. tiyatroda izlemek fırsat olmadı ama stand up konusunda sağlam tespitleri ve taklitleri mevcut, bir bayanı kahkaha atarak izleyeceğim aklıma gelmezdi.

  sanırım düzenli olarak bkm mutfak sahne'de açık mikrofon'da oyununu sergilemekte, izlemenizi tavsiye ederim.
 • ben de kendisini gerçekten çok başarılı buluyorum. bir de tektekçi'de çalıştığı için erkekleri de çözmüş. (bkz: sarhoş erkek yavşaklığı) gerçekten mükemmel tespitleri var. sahne enerjisi ve yakaladığı muhabbet havası inanılmaz bir samimiyet katıyor kendisine. başarılarının devamını diliyorum
 • dün gece bkm mutfak sahnesinde belirdiğinde "hazır değilim, plansız oldu" falan diye girince tırt olur diyordum ama "o neyyy oğlum lan!" dedirten cinsten çıkmıştır. erkeğin küfründen, karadenizin öfkesinden, grinin eli tonundan böyle 10 dakika falan ayak üstü güldürmekten öldür... sikti.. yani, nasıl desem.. öldüresiye güldürdü. bakışlarını da yesinler ayrıca.
 • bu kız olmuş, diyecek lafım yok.

  canlıda izleriz kısmetse..
 • dün bkm mutfakta izlediğim ve en çok kahkahayı ve alkışı alan hatun. iddialı kıyafetiyle de resmen göz doldurdu asdfsafs şaka bi yana kendisini 2 kere daha izlemiştim, her seferinde daha iyiye gidiyor. son bi not sayanora japonca. cheers.
 • çok silik bir tip.
 • kendisinin trabzonlu hemşirem olduğunu öğrendiğimden beri hemşerilik torpili yapayrum...
 • fena olmamış, küfürsüz, bel altına inmeden, suluya kaçmadan bir komiklikle kasmadan, yer yer şivesini bozmasına rağmen abartısız bir karadeniz şiveyle izlediği filmler hakkında yorum yapar kendileri

  buse ile film izliyorum
 • önyargilarla izlemeye basladigim ama birkac videosundan sonra gülmekten karnima agrilar girdiren komik sahsiyet. ooff ooof of yani.* ayrica sayanora'nin japonca oldugunu nasil bilmezsin!
 • geleceğin ünlü kadın standup'çılarindandır.

  bu bacımızı geç keşfettim ama, sıkı takipçisi olacağım. ünlü olunca sizi biz çıkardığımız gibi indirmesini de biliriz filan diyebilmek için şimdilik çevremde mizah anlayışı benimle aynı olan herkese kendisinden övgüyle bahsediyorum.

  kız arkadaşımla aynı anda boş olduğumuz günler çok nadir oluyor, o günleri de önceden planlıyoruz doğal olarak. biletix'ten günün tüm sahne ve müzik etkinliklerine göz gezdirirken, hatunlar çok da fifi diye bir etkinlik çarptı gözüme. sonradan öğrendim ki her yere reklam veriyorlarmış zaten ama, bana ulaşmadı o reklamlar; kendim buldum.

  tarkan konserine gitmeyip bu hatunların gösterilerine gittim ve 6 "hatun" da gerçekten çok eğlenceli şeyler anlattılar, iyi ki gitmişiz dedik.

  ama biri var ki: buse sinem iren.

  efendim bu bacımız da o gün bkm mutfak'ta sahnedeydi, ikinci sırada çıktı ve hemen enerjisiyle herkesi kendine bağladı. anlattıklarıyla gözümüzden yaşlar getirene kadar güldürdü, karnımızı agritti, dayak yemiş kadar olduk yani. sonra eve gelip adını soyadını youtube'a yazınca, anlattığı masalları ve filmleri de dinleyip bı tür daha güldüm kendisine.

  iyi ki o gün gösteri sonunda sahneye çıkıp, 23 eylül'de tek başına yapacağın gösteriden bahsetmissin. yoksa gerçekten haberimiz olmayacaktı, ama şimdi aldık biletleri! geleceğiz.

  kendisi hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız youtube'a adını yazmanızı öneririm. özellikle dövüş kulübü filminin girişi beni benden aldı.

  (bkz: epsi aynidu ya)

  gidiniz, izleyiniz, izletiniz, gülünüz.