şükela:  tümü | bugün
  • tiyatrocu ve genç stand upçılardan. tiyatroda izlemek fırsat olmadı ama stand up konusunda sağlam tespitleri ve taklitleri mevcut, bir bayanı kahkaha atarak izleyeceğim aklıma gelmezdi.

sanırım düzenli olarak bkm mutfak sahne'de açık mikrofon'da oyununu sergilemekte, izlemenizi tavsiye ederim.
  • ben de kendisini gerçekten çok başarılı buluyorum. bir de tektekçi'de çalıştığı için erkekleri de çözmüş. (bkz: sarhoş erkek yavşaklığı) gerçekten mükemmel tespitleri var. sahne enerjisi ve yakaladığı muhabbet havası inanılmaz bir samimiyet katıyor kendisine. başarılarının devamını diliyorum
  • dün gece bkm mutfak sahnesinde belirdiğinde "hazır değilim, plansız oldu" falan diye girince tırt olur diyordum ama "o neyyy oğlum lan!" dedirten cinsten çıkmıştır. erkeğin küfründen, karadenizin öfkesinden, grinin eli tonundan böyle 10 dakika falan ayak üstü güldürmekten öldür... sikti.. yani, nasıl desem.. öldüresiye güldürdü. bakışlarını da yesinler ayrıca.
  • açık büfe isimli youtube kanalında rastladığım stand up'çı. daha önce bu kadar başarılı bir karadeniz şivesi taklidi görmemiştim.
    https://www.youtube.com/watch?v=01exy-voxwg
  • bu kız olmuş, diyecek lafım yok.

canlıda izleriz kısmetse..
  • dün bkm mutfakta izlediğim ve en çok kahkahayı ve alkışı alan hatun. iddialı kıyafetiyle de resmen göz doldurdu asdfsafs şaka bi yana kendisini 2 kere daha izlemiştim, her seferinde daha iyiye gidiyor. son bi not sayanora japonca. cheers.
  • bayağı komik bir hatun. iyi gözlemci.
    24'ünde ankara'da stand-up gösterisi varmış.
    bilet aldım, bakalım ne olacak?
  • kendisinin trabzonlu hemşirem olduğunu öğrendiğimden beri hemşerilik torpili yapayrum...
  • fena olmamış, küfürsüz, bel altına inmeden, suluya kaçmadan bir komiklikle kasmadan, yer yer şivesini bozmasına rağmen abartısız bir karadeniz şiveyle izlediği filmler hakkında yorum yapar kendileri

buse ile film izliyorum
  • önyargilarla izlemeye basladigim ama birkac videosundan sonra gülmekten karnima agrilar girdiren komik sahsiyet. ooff ooof of yani.* ayrica sayanora'nin japonca oldugunu nasil bilmezsin!