şükela:  tümü | bugün
  • kayakla ugrastıgını bu aralar gazetelerin boyuna yazdıgı kisi.alın sozlugede yazdım,kesin artık su haberleri.tamam dereceleride vardır.gecen sene turkiye dorduncusu olmus.
  • (bkz: yağsa terim)
  • anlasilan o ki merve'den sonra simdi de bunun hangi okula kabul edildigi medyaya mektuplarla faxlarla bildirilecek, hangi jipe bindigi tefrik edilecek, sonra hangi cevval delikanli ile takildigi ogrenilecek vs vs..
    geliyor geliyooor buse buse geliyoooor!!
  • merve terim'in küçük kız kardeşi.
  • samimi bir dille yazılan,modayı yansıtan ,müthiş bir blogu vardır kendisinin.bugün keşfetmeme rağmen 1 saattir siteden çıkamıyorum.
    adresi ise:
    http://buseterim.blogspot.com/
  • blogunda bir şekilde elde ettiği basın bültenlerinden başka şeyler bulunmayan, arkasında ünlü gazetecilerin torpili ile moda ikonu ilan edilmesi beklenen kız.
    illa ki birinin kızını blogger ıolarak görmek isterseniz buyurun deniz berdan ve kızı begüm'ün bloguna alalım sizi: http://deniz-berdan.blogspot.com/
  • derhal biri suna blog'un sesli harfle baslayan bir cekim eki almasi halinde donusecegi halinin "bloğa, bloğun, bloğu" gibi bir sey olmadigini soylesin. o kadar itici geliyor ki, moda bloglarina bayilmama ragmen bu durumdan dolayi kendisine ugramiyorum. eminim kendi de cok dert ediyordur bunu ya, neyse.

sozun kisasi, madem millete hitaben turkce bir sayfa yaptin, once dili dogru duzgun kullanmayi ogren. icinde marchesa elbiselerinle cirit attigin parti fotolariyla olmaz bu is sadece.
  • emre belözoğlu' nun kuzeni ile birlikte olan babadan zengin insan.
  • samimi buluyorum şahsen. blogunun eksikleri var ama yine de amerikadan elinden geldiğince birşeyler yapmaya calısıyor. özellikle derya baykal'ın kızıyla yaptıgı el beceresi basit parcalara ba-yı-lı-yo-rum! okulundan mezun olduguna göre daha fazla kendine ait şey görmek istiyorum..
  • hürriyet kelebek'te, eviyle ilgili haberde "her moda sever gibi ben de pop art ve marilyn monroe tablolarını çok seviyorum" demiş.
    durmamış, üzerinde candle yazan bir kutu için "bu gördüğünüz çikolata değil, mum" demiş.
    sevgilerimi yolluyorum busecim.
    haberin linki.