• az ünlülükten alişan'ın eşi olmaya geçen kadın. instagram'da soyadını hemen değiştirmiş, yalnız buse tektaş olması hiçbir şey ifade etmiyor çünkü kendisi yazana kadar milyonların alişan'ın soyadını bilmediğine bahse girebilirim.
  • çok geçmiş olsun. çok üzüldüm.

allah bu kıza alişan'ın sevgilisi olmayı kabul edebilecek nasıl bir dert vermiş ise tez zamanda dermanını da vermesini dilerim.
  • alişan dizi için görüşmeye gittiğinde görmüş, içinden "ne güzel kız" demiş. sonra babası görmüş. o da "sizin dizide güzel bir kız var" demiş. alişan da komikli mesaj atmış ve olaylar gelişmiş.

ergenlikten çıktığım yıllarda kızın biri "benden neden hoşlanıyorsun?" diye sormuştu. güzel olduğun için gibi bir şey zırvalamıştım, bi "s.ktir git!" demediği kalmıştı. 5 dakikada beyin hücrelerim gelişti.

kadınlar saygı görmek istiyorsa önce kendilerine saygı duyacaklar.
  • alişan’ın karısı, alişan’dan çocuk doğurmuş insan, alişan ile aynı yatakta uyuyup, uyanan kişi.

yazık.
  • altı ay önce abisi ölmüş adam sahneye çıkıyor; tanımadığı kişileri eğlendiriyor. ama kızının bir yaş doğum gününe gelmiyor. çünkü acısı büyük…
    ortada bariz bir tezat var. çocuğun annesinin organize ettiği bir yaş doğum gününe gelmemek büyük saygısızlık. hele ayrı doğum günü organize etmek, anneyi yok saymaktır.
    alt tarafı bir pasta kesilip mum üflenecek. bu kadar da karalar bağlamaya gerek yok.
  • beline taktigi kirmizi kurdele, giydigi cirkin, demode ve zevksiz elbise icindeki varos ve tasrali kizi gozumuze sokmustur. alisan’la evlenen birinden fazlasi beklenemezdi. uc bes gune ayak yikama story’leri de duser.
  • hamileymiş. kocasıyla video koymuşlar instagrama, basın açıklaması gibi duyurmuşlar. 4,5-5 haftalıkmış. bi de alişan diyo ki salak salak hesaplama yapmayın, hesaplanmasını istemiyosan ilan etme sen de...
    valla hesapladım zira matematiğim iyidir. şimdi bunlar evlendikten sonra zart diye 10-15 gün içinde buse hamile kalmış. zaten sevgili olduklarını ilan etmelerinden yaklaşık 6 ay sonra evlenmişlerdi. yani bi düşünün biriyle ilişkiye başlıyosunuz, 7ay sonra ondan çocuğunuz olacağını öğreniyosunuz. bi sakin ol şampiyon, ağır ol.
    evlen-üre-boşan süreci çok hızlı ilerliyo, ne kadar çabuk boşanacaklarını merak ediyorum.
  • vayy bee

zaten alişan hayranlarını da anlamamıştım. normal bir insanın alişanı sevmesini de anlamadım. ha tamam annesi babası sever evladıdır.ama bu ... bu olmadı buse... bunu yapmayacaktın.
  • yahu kadın alişan'la evlenmiş, siz hala kırmızı kurdele diyorsunuz.

an itibariyle eşi "eşim ayaklarımı yıkamalı, terliklerimi getirmeli", "karımı çalıştırmam" diyen, yüzüğe filan verdiği parayla görgüsüzlük kasan reisçi bir herif. bu kadın da gitti bununla evlendi. e yani ne bekliyordunuz ki.
  • bir süredir karşıma alişan'la fotoğrafları çıkan hanımefendi.
    neci'dir bilmiyorum ama inşallah alişan'ın sevgilisi falan değildir.
    zira hiç bir kadını alişan'ı öperken kafamda canlandıramıyorum. evlerden ırak ya!
hesabın var mı? giriş yap