şükela:  tümü | bugün
  • get hyper nickli dostumla keyifli vakit geçirdiğim monopoly benzeri oyun.
  • muazzam saran oyun. bugün counter-strike* oynarken bir arkadaşım bu oyun için davet gönderdi. saat 22:00 civarıydı, oyunu indirdim, oynamaya başladım. şimdi bitirdim oynamayı, o da oynayacak oyuncu bulamıyor sunucular.

muazzam sarmasının yanında, çok sinir bozucu da olabilir. karşı tarafa gelen şanslar hep iyi, size gelenler hep kötü, karşı tarafa hep pahalı şehirler, size hep ucuz şehirler gelirse vs. deli ediyor adamı.
  • rakipler çıktığında deli etmese daha güzel olacak. zar atıyor bekle yarım saat, alacak mı satacak mı bekle yarım saat. 2-3 arkadaşla oynanırsa zevkli olabilecek sanal monopoly tarzı oyun.
  • online oynanabilen monopoly çakması masa oyunu.

deneyimlerime göre hala buglar mevcut.
    -iflas edenin yerine bot atanıp bot oynamadığı için oyunun takılı kalmasına şahit oldum.
    -bazen oyunun aklı karışıyor, sadece zar attırıp seçim yaptırmıyor. oyun sırası kişiden geçtikten sonra alım ekranları gözüküyor. tabi iş işten geçmiş oluyor.

oyuncu yoğunluğu fazla değil, bir oyun oynamak için 5 dk'ya yakın beklemeniz gerekebiliyor. 20 dk'lık bir oyun için çok diye düşünüyorum.

ayrıca seçilen karakter için renk seçeneğinin kısıtlı olması ve oyun içerisinde sahip olunan bölgelerin liste şeklinde belirtilmemesi oyunun başlıca eksikliklerinden.