şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: müge anlı ile tatlı sert) programında şuan müge anlı'ya baya,baya atar yapan kız.
 • bu kızın işin içinde olduğu o kadar belli ki. bu kadar travmatik bir olayı unutmaya çalışmazsın arkadaş eğer bir vicdan azabın yoksa unutmaya çalışmazsın aksine hatırlamak için hafızanı zorlarsın ki katil bulunsun. bir de abisi "birşey billiyorsan konuş artık sen de" derken 13'lük ergenler gibi gözlerini devirmesi. donuk buz gibi bakışlar. allah abileri osman'a sabır versin.
 • psikologların, psikiyatristlerin incelemesi gereken ender bir vaka. ben böyle duygusuz insan görmedim.
 • eyşan 'a benzeyen kız. sadece tipi değil soğuk kanlı ve donuk bakışlarıyla... sanki cinayet işlese bunun yükünü soğuk kanlılıkla taşıyacak gibi.
 • işkence ile konuşturulması gereken bur görgü tanığı (yada suç ortağı)

  o kafasındaki hörgücü çıkarıp öyle vuracaksın kafasını, çingen tuğasından örülmüş duvarlara.

  gözlerini kızgın şişle oyacaksın ki bir daha deviremesin.
 • her türlü empatiden acıma ve vicdan duygusundan yoksun sosyopat bir ruh hastasıdır. üst üste yalanlarla iftiralarla duygu sömürüleriyle karşı tarafı kolayca ve insafsızca manipüle etmekten zerre imtina etmiyor. karşı taraf da bizzat abisi ailesi.

  ekranlar karşında kendi ailesinin dramı işlenirken tek bir mimik tek bir duygu emaresi göstermeyen femme fatale birisidir. bu kendi suçu mu yoksa kendisini yetiştiren muhafazakâr dünya görüşünün ve aile yapısının ürünü müdür orasını bilemem ama bu tür insanlar toplumdan kesinlikle tecrit edilmeli, yoksa kimin hayatına girse karadul gibi mahveder.
 • abisini benim daha çok abim gibi hissettiğim kişi. dizi mi izliyon acaba büşra?
 • cozuldu galiba. hadi anlat bakalim.
 • istihbarat birimlerinin işe alması gereken kişi. böyle bir ketumluğu ve bu kadar baskıya rağmen konuşmamayı becermek de büyük olay.
 • kullandığı-bıraktığı ilacın adını istiyorum. şu meşhur "eternal sunshine of the spotless mind"da uygulanan ve işe yaramayan teknikler yıllardır bunun imkansız olduğuna inandırmıştı bizi. ama kesitler halinde, istemli unutma mümkün müymüş? o ilaca ihtiyacım var gerçekten.
  diğer nokta travmaya bağlı, gerilim filmlerindeki gibi kişilik bölünmesi yaşıyorsa, boşuna programa filan çıkarmasınlar. insanların aileye olan inancı sarsılıyor.

  değilse, büşra istanbul'dan bir yere dönmek zorunda değilsin. anne-baba ölmüş. osman bu davayı araştırmayı bırakırsa ailenin katilleriyle yaşamaya devam etmek zorunda olan sensin. katil yakalandığında ölenler gelmeyeceğine göre, osman büyükşen kardeşlerini allah'a havale edip, ceza olarak da ailenin katilleriyle yaşamaya mahkum etsin artık. eninde sonunda birbirlerine zarar verir, açık ederler.

  büşra için köprüden önce son çıkış. benim ağabeyim doktor olacak...ben de konyanın köyündeki hikayelere saplanacağım, daha neler! hiç geç kalmadan ihbarımı yaparım, koruma isterim, şehirden, hatta ülkeden uzaklaşırım. yeniden başlamak için enfes bir yaşta, burayı okursa bıraksın ucunu bişeylerin. olan olmuş anne-baban gözlerinin önünde öldürülmüş. porno kasedin çıksa nolcak. uyan yeniden başla. hem ilahiyat filan okuyup bişey olunmaz bu saatten sonra.
hesabın var mı? giriş yap