• "masum bir güzellik" sözünün karşılığı olabilir.
  • bir zamanlar kardeşim dediğim dünyalar güzeli kız.

en yakın arkadaşlarından biriydim bir dönem ya da öyle olduğumu sanıyorum. şehirler çok uzak olsa da pek çok şeyi paylaşabilmiştik yine de. abisi gibi görürdü beni ve ben de onu öz kardeşim gibi. çok özele girmek istemiyorum elbette, çünkü biliyorum bu enrty okunabilecek olduğunda o bu ülkenin tanıdığı bir model/oyuncu olmuş olacak.
    ilk gençlik hayal kırıklıklarına, ilk aşk acılarına, ilk umutlarına tanık oldum, kendimce yol gösterdim seçimlerine asla müdahale etmemeye çalışarak.
    adım gibi biliyordum bir gün buralara geleceğini. şimdi eskisi kadar yakın değiliz elbette, bu entry okuyup kim acaba bunu yazan diye de düşünebilir belki. yanlış anlamasın, asla bir kırgınlığım yok. olması gereken buydu ve böyle olacağını da ona ben söylemiştim zaten. değişecek, büyüyecekti. fiziksel olarak değil, her anlamda büyüyecekti. allah ona öyle bir güzellik vermişti ki istese de olduğu yerde kalamazdı.
    beni arayıp 1000 kişi arasından mimar sinan güzel sanatlar' a kabul edildiğini söylediğinde ona bunun başarı olmadığını, sadece olması gereken bir şey olduğunu, değil 1000 kişi, 1000000 kişi de olsa yine onun seçileceğini söylemiştim.
    umarım hep başarılı olursun güzel kardeşim. yolun açık olsun.

edit: yazarlık biraz erken onaylanınca bu entry şu an anlamsız kaldı ama gelecekte eminim ki çok iyi yerlerde olacak kendisi :)

edit 2: demiştim ama :)
  • fransız tipli güzel kız. kesin bir yerlerden göçmendir.
  • julliette binoche ye benzerligiyle sasirtmistir.
  • kendisini ilk kez ve tesadüfen tatlı küçük yalancılar'da gördüm, pazartesi akşamıydı. o zamandan beri, dizinin rastgeldiğim her tekrarında, hususi onu izliyorum, sanırım en az dört oldu...* *
  • beyaz tenli kadınları çok özel buluyorum, kendisi aklımdaki görüntüyle birebir uyuşuyor. küt saçları da cabası, gerçekten duru bir güzelliği var.

dizinin reklamında denk geldiğim bir an var ki gerçekten baş döndürücü.

şu balo sahnesinde giydiği beyaz ceket, geriye doğru yatırılmış saçları, aman allahım, işte tanrının yarattığı kadın! yanındaki rol arkadaşıyla içeri girişleri, birbirleriyle uyumu. gerçekten harika bir andı. eleman da siyahı dile getirmişti resmen.

üşenmesem o sahneyi bulacağım da

aha şu

http://www.dizikiyafet.com/…7/selin-beyaz-ceket.jpg

oha editi: sevgili büşra 93 doğumluymuş, oehh diyerek kadehimi şerefine kaldırıyorum. bu ne lan. ayıp resmen. hiç doksanüçlü olunur mu, bu bana yapılır mı:( jkdsfhasdjk. hayır o değil de, 88-89 felan sanıyordum, nasıl yani gerçekten siz 93 lümüsünüz, hayır büyük de gösteriyor, ama bu kadar mı yakışır bir yaş kendisine.

ne diyorum oğlum ben.

ama o küt saçları, yanına salarak şapka takmıyor bide, gel vur beni daha iyi hakim bey. valla bak.
  • hastasıyız.
  • 'bu kızı bir ben mi güzel buluyorum acaba?' diye düşündürten kız.

çok farklı bir güzelliğinin olduğunu düşünüyorum. oyunculuğu da güzel bence. umarım yolu açık olur.
  • tanımam etmem. dizi oyuncusu imiş. ama herkes "çok tatlı. çok şeker. çok güzel." falan gibi şeyler söylemiş. "çok tatlı ve çok şeker" olabilir ama çok güzel falan değil. sallamayın.
hesabın var mı? giriş yap