şükela:  tümü | bugün
  • nedir'in yeni sunucusu. burcu bakdur'la ortaklaşa mı götürecekler bilmiyorum ama başlangıç performansı biraz zayıf bence. yine de peşin hükümlü olmamak lazım tabii. güzelliğine ise diyecek laf yok. son dönemde sıkıcılığı artan fazlasıyla görsel bir işi ayağa kaldırmak adına doğru bir seçim olabilir.

edit: videoyu tekrar izledim. nedir'de ne yapar bilemem ama bu güzellikle kısa süre içinde türk televizyonlarında boy göstereceğine eminim.
  • nedir'in 3. sezon yüzü. güzel, güleryüzlü ve diksiyonu iyi. ilk bölüm heyecanından kaynaklı, az da olsa bir tutukluk gözlense de, zamanla çok daha başarılı olacağını düşünüyorum. bu arada, güzel olduğunu söylemiş miydim? *
  • bir heyecan ekşi sözlük'ü açıp hakkında yazılanları okuyacaktır şüphesiz ki.
  • güzel fakat itici.
  • gercekten cok tatli bir insan. spor da ypaiyordur kesin. guzel vucudu var.
  • garanti bankası müşteri temsilcisi tipindeki hatun.
  • şansına denk gelen konu ve metinden mi kanaklanıyor bilemedim ama burcu'dan daha fazla güldürmüştür.

yalnız bir yerden okuduğu bariz bir şekilde anlaşılıyor. kız büşraa! evde aynanın karşısına geçip biraz pratik yap.

bir de şey var; sana da dişiliğin kullanıyormuş gibi gelmedi mi?
  • hanım kızımız heyecanlı ve kameraya biraz boş gözlerle bakıyor ama olsun geçer sonraki zamanlar.
    tutar bu
  • bunu anana sorsana delikanlı diyerek ekşi sözlüğe selam çakmış renkli gözlü güzel.

zamanla olacaktır, ilk videosunun heyecanına vermek lazım.
  • nedir'in olayı kurgu olduğu için sunucunun kim olduğu çok da önemli değildir ama vurgulamaları oldukça zayıf, formata alıştığında daha iyi olacağını düşünüyorum.

bir billur bolu değil ama fena da bir hatun değil.