şükela:  tümü | bugün
 • görmedim duymadım ama isminden kazikci olduğunu sevdiğim yeni bomonti mekaniymis.
 • yiyecek ve içeceği gayet güzel olan, oturma yerleri geniş, ve en önemlisi köpekle rahat rahat gidebileceğiniz on numara kahve mekanıdır.
 • haftada bir kaç gün muhakkak gittiğim mekanlar arasına girmiş, kahvesi ve yiyecekleri kaliteli çalışanları güler yüzlü işletmedir.bulunduğu konumdan dolayıda gayet sessiz kafa dinlemelik. oturma yerleri masalar gayet güzel tek eksi yanı bunu gören araplar akşamları bağıra bağıra o güzelim masalarda iskambil oynuyorlar.
 • eskiden çok sessiz sakin tam kafa dinlemelik bir yer olmasına rağmen artık malesef öğürerek konuşan ergen tipler dolu. bir de birkaç seferdir uyarmadan kredi kartı fişini vermiyorlar isteyincede malını çalmışsın gibi surat ekşitiyorlar, yazık ne diyeyim.
 • bomonti’de, moc cafe’nin sırasında, göreme muhallebicisi’nin yanında bir kahveci.

  ders çalışmak, bir şeyler okumak, laptopta çalışmak için güzel bir mekan.

  kahveleri aynı ayardaki üçüncü dalga kahvecilere göre başarılı; fakat yiyecekleri -özellikle tatlı- için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. kruvasanı felaketti. paketli market kruvasanları daha iyi.
 • ortamı güzel ve havadar bir mekan. ancak çok pahalı. aşırı pahalı.
 • bomonti'nin en eski 3. dalga kahve dükkanı. bana göre istanbul'un en iyi kahve dükkanlarından biri.
  internet siteleri üzerinden de kahve çekirdeği satıyorlar.

  tık
 • ilk açıldığı zamanlardan beri sadece evime yakınlığı sebebiyle gittiğim kahveci. kahvelerinin tadı bana göre kötüdür ve fiyatları fahiştir. bu yüksek fiyatlarına rağmen kahveleri mis süt ile yapmalarıda bir garip. gideyim bilgisayarla işlerimi yaparken bir yandanda kahve içeyim diyecekseniz internet altyapısının genelde inanılmaz yavaş olduğunu belirteyim. gerçi internet altyapısı iyi olsa bile burada ne iş yapabilirsiniz ne de kafa dinleyebilirsiniz. neden mi? çünkü bir grup arap burayı keşfetmiş ve sürekli kalabalık halde gelip bağırıp çağırarak sohbet ediyorlar. ama normal yüksek sesle konuşmadan bahsetmiyorum bağırıp çağırıp mekanı inletiyorlar ve karşınızdaki kişinin sesini duyamıyorsunuz resmen. rahat ortamını ve ferahlığını sevdiğim bu mekanın kafa ütüleyen bir hal alması üzücü.

  mekanın sahibi tatlı hanımefendi buraları okuyan birine benziyorsunuz, lütfen bunlara bir çözüm bulun.