• bir süredir dream tvde gördüğüm i cant make me love you adlı parçanın sahibi hatun. tarzları farklı olsada bi tori amos havası hissediyorum kendisinde.
  • light sarkisi ve sac bas tarziyla zor zamanlarin kalifiye gonul dostu olabilecek bir hanim kizimiz.
  • flutterby isimli debut albumuyle gonullerde hisselere sahip olan, duru brit/rock muzik yapan olaganustu duru guzellikte bayan muzisyen. adini da annesinin dinledigi bir sarkidan almis zaten. albumundeki birkac orkestral duzenleme disinda tum entsrumanlari da kendi calacak kadar yetenekli. ustune ustluk sitesinde "sabah soyle yaptim, boyle oldu" diyen alcak gonullu kisilik. tek basina muzikal bir voltran kisacasi; pek degistirmedigi o sac stili ve garip kiyafetleri de yakismiyor degil hani. albumunden i can't make me yaninda life is short da dinlenesi..
  • güzellik de var, yetenek de var. şeker kız candy desem yeridir.
  • flutterby isimli son zamanların en güzel albümünü yapan bu hatun kişi , yeryuzunde gitarın en çok yakıştığı kadinlardan biridir.*
  • gitari eline alip sarki soyleyen hatunlar dagarcigimin en tepe noktasinda bulunan avusturalyali sahsiyet. yakin zamanda sarah mclachlan ile muhitimize gelmistir, bilfiil gorusulmustur, sirinligi tasdiklenmistir.
  • kendisinden beklenen patlamayı* yapamayan şarkıcı. popülerliğe prim vermekten değil, ben zaten her gün bağırta bağırta dinliyorum; yine de niye bu ablamız bir jewel*, bir fiona apple sırasına girmesin, daha çok insana ulaşmasın değil mi ama. gerçi daha bir debut albümü var, umarız hayatı boyunca umut vaadeden genç golcü pozisyonunda takılmaz.
    (bkz: i cant make me) hatta sadece bakmayınız; arayınız, bulunuz, dinleyiniz.
  • gözleri hala inatçı küçük bir çocukmuscasına bakan, 30lardan* kalmıs havasını sevdiğim avusturalyalı.
  • tek şarkıyla beni peşinden sürüklemiş şahıstır *
    leziz bir web sayfası vardır : http://www.butterflyboucher.com/
  • şarkılarının sözleri neredeyse mükemmeldir. mükemmelinde ötesinde diye abartabilirim. içinde mantıkta bulursunuz, duyguda.. daha önemlisi bu ikisinin birbirini rahatsız eden halvetlerini çok iyi dinler hissedersiniz..

kendisi hakkında bu yorumu yapmamı sağlayan şey.. sözlerine dikkat ettiğimde bunları hissetmiş olmam ve bunu ikizler burcu insanı olmasına bağlamam.. daha sonra bunu kontrol ettim ki kendisi 2 haziran 1979 doğumlu sağlam bir ikizler burcu insanıdır..
hesabın var mı? giriş yap