şükela:  tümü | bugün
 • 2012-2013 sezonunda izmir han tiyatrosu tarafından oynanmış oyuncuları rüçhan gürel, yasemin şimşek tüzün, alpay yurtsevenler, yönetmeni rüçhan güler, yazarı stefan tsanev olan komedi türü oyundur.
 • oyunculuklar şahane. mert fırat kırıp geçiriyor. ilişkilerdeki paranoyalar ve erkeklik halleri üzerine ironisi güçlü bir komedi!
 • tek perdelik,1 saatlik, moda sahnesinde sandalye tepesinde izlenen, izlendiğine değen oyun..
 • harika bir komedi. 65 dakikanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz. daha çok dramatik rolleriyle tanıdığımız mert fırat`'ın ne kadar iyi bir komedyen olduğuna şaşıracaksınız. kesinlikle ekranda ve sinemada daha çok bu tip rollerle çıkmasını isteriz artık. oyunun en büyük sürprizi ise aslı tandoğan. daha önce hiç tiyatro yapmamış olmasına inanamayacaksınız, sanki yıllardır sahnedeymiş gibi... e bir de idealize edilmiş "rüya kadın" rolü için de biçilmiş kaftan olduğunu da söylemek gerek, oyunu izlerken, sahneden uzakta "altıncı sıranın sağında en sonda" olsanız bile ara ara angel karakteri gibi ter dökebiliyorsunuz... üstüne bir de arp çalmaz mı! hayde breeee... hem iyi oyunculardan iyi bir komedi izlemek hem de çok dinleme şansı bulamadığımız arp'i güzel bir oyuncudan dinlemek için gidilip görülebilir "bütün çılgınlar sever beni".
 • mert fırat'ın tabiri caizse çılgın attığı oyun. oyunun süresi tam tadında. gidin, görün, izleyin, 20 liraya pişman olmazsınız.
 • mert fırat'ın ve volkan yosunlu'nun gülmekten yerlere yatırdığı fakat aslı tandoğan'ın rol gereği midir anlayamadığım durgun ve biraz da pasif bir kadını oynadığı tek sahnelik (65 dk) oyun. moda sahnesinde izlenebilir. ayrıca moda sahnesi sinema olan haline göre çok daha iyi olmuş. ve bilet fiyatları gayet makul (20 tl). keşke hep böyle olsa da daha çok izlense oyunlar. hee bir de salonun tek kusuru oturma yerlerinin bildiğin sandalyelerden olması. daha uzun oyunlarda izleme keyfini büyük ölçüde kaçıracaktır.
  oyun genel anlamda eğlenceli ve verdiğiniz parayı hak ediyor. nitelim salondan gülen bir suratla çıkıyorsunuz. ayrıntılar için bknz;
 • özellikle mert fırat'ın ayakta alkışı hak ettiği eğlenceli oyun. izleyin, izlettirin.
 • yosef in "bencilsin angel" coşması ve angel'a karısını nasıl tavlayacağını anlattığı sahneler tavan yaptığı noktalar. genel itibariyle kesinlikle kaçırılmaması gereken bir eser, özellikle volkan yosunlu gibi duru bir yeteneği tanıştırdığı için bile izlenmeli.
  mert fırat ve aslı tandoğan'a ise edilebilecek laf yok, her ikisi de rollerinin hakkını sonuna kadar veriyor.
 • mert fırat'ın döktürdüğü oyun; sadece ilk başlarda artikülasyonda problem vardı ama heyecanı joseph'inkine karışmıştır diye hüsni talil yapmak istiyorum. ancak angel'ın iç çatışması ve geçişleri ne kadar güzel yansıtıldıysa maria'nınkiler bir o kadar kötüydü. aslı tandoğan gününde mi değildi bilinmez ama maria baştan sona durgundu ve "mükemmel"den kendi arzularının peşinde giden kadına dönüşmedi benim gözümde.
 • mert fırat'ın herkesi gülmekten kopardığı oyun.