şükela:  tümü | bugün
  • dört bir yandan üst üste gelen kınamalar, tehditler, yaptırımlarla akıllarda oluşan soru.

tüm gözler güzel ülkemizde. çekemiyorlar bizi tabi. gıybet.
  • ülkenin doğru yolda olduğunun en güzel göstergesi. herkes atını itini nallamış durumda.
  • bu soruyu şu şekilde sormak gerekiyor. bütün dünyanın sınır komşumuz suriye'de ne işi var? ne çıkarı var ?
  • 25 cm'lik penislerimizi, tüm kadınları kendimize hayran bırakan yakışıklılığımızı ve karizmamızı çekemiyor oluşlarındandır.
  • sinir eden olay.
    naptik biz bu orospu cocuklarina? hepsinde bi tavirlar bi sinirler. biri silah satmiyorum der, digeri yaptirimlar yolda der beriki turkler evine donsun der.

e be amina koydum evlatlari obama ortadoguya ozgurluk getircem diyip binlerce masum insani bombaladi adama baris odulu verdiniz.. biz 2 tane terorist oldurunce niye gotunuz basiniz oynuyor? abd'ye de ses cikarsaydiniz ya zamaninda?

(bkz: kurt koye inince itler bir olurmus)
  • suriye'de ne var da bütün dünya üzerinden geçmişken türkiye'nin bi girip çıkmasına çıldırıyor diye sorulması gerekir.
  • bugünün hikayesi değildir 1000 yıl önce sorun neyse şuan da odur.

bize orta doğuda seküler savunma gücü bulun diyen abd talebinin içinde gizlidir sebep.
  • uzun zamandır ayrıştırılmış olan %50 %50 yi birleştirmek istiyorlar başka nedeni yok. şu an herkes birlikte içinde aynı mesajları vermekte.
  • okullarında tarih dersi iyi verilmiştir. türkler güçlenmemeli emperyal olmamalıdır misyonu ve vizyonuyla tüm dünya eğitilmiş.
  • piyonları siyasal islamcı sümüklerin tabanını sağlamlaştırmak, muhalefetin baskı görmesini meşru kılacak şartları hazırlama amacıyla esip gürlüyorlar. ekstra istedikleri birşey yok. minik padişahın memlekette satması gereken daha çok yer var sağ olsun işini ziyadesiyle yerine getirip, koca memleketin üç ayağını bağladı, bıçağını gezdiriyor boğazında.

fırat ve dicle'yi kaybedince anlarsınız artık ne dediğimi. o zamanlar artık başka eyaletlerden yazışırız.

küfürlü mesajlar için edit: savunmak için bana küfür eden arkadaşlar, savunduğunuz insanlar, iki adet terör örgütüyle ( bildiniz evet fetö ve pkk) kol kola bu devlete ve ordusuna operasyon çekip, kahraman askerlerini hapislerde çürütüp, üstüne türkiye bağırsaklarını temizliyor diyen insanlar. bu durumda ettiğiniz küfürleri misli ile iade ediyorum. amerikan ambargosuna cevap veren devlet büyüğümüz gibi aynen. siz takılın böyle. ben zaten gidişattan memnunum ve devletimizin yaptığı her türlü operasyonu da destekliyorum. size bağımsızlık haram. hak etmiyorsunuz çünkü.