şükela:  tümü | bugün
  • bir kadın arkadaşımın ortaya atmış olduğu iddiadır. (bkz: bir arkadaş ekolü) gerek zeki olmaları gerekse kadınsızlığın vermiş olduğu o naiflikten dolayı kadınlara çekici geliyormuşuz. ben demiyorum kadın arkadaş diyor zaten ben erkeğim. ama bulamıyormuş işte. bu yüzden üniversite'de ki mühendislik kontenjanlarının arttırılmasını yök'ten talep ediyormuş. olsa da o matematik problemi çözerken ben onu izlesem diye de iç geçiriyor.

ne kadar geneli yansıtır bilemiyorum.
  • tespitini sikeyim ah be kadın dediğim entry. bir su ürünleri mühendisinin yaklaşık 3 net matematikle bölüme girdiğini bilmeyen cahil bir kadından öteye geçemeyendir bunu söyleyen benim için.
  • (bkz: don’t feed the troll)

adam yem attı. 200 entry gelir şimdi.
  • kimse kapılmış mühendisler haber verin taktik alalım
    tanım: gerçeği yansıtmayan iddia
  • mühendisin kadını erkeği olmaz yahu. erkekleri kapıldıysa bana gel abla ben de mühendisim ben de 27 matematik yaptım hem de yüksek mühendisim sokak çapkını değilim.
    https://youtu.be/kcnmhbo4cro
  • feysbuktaki ergenlerin "beğenin kuzenime ayarliycam" paylaşımları gibi olmuş bu.
  • boşta olanlar var. hem mühendis, hem de pilot. türk kızına bakmayacak ama...
  • ımmm. no
  • başıma bir iş gelmeyecekse kendi gözlerimle gördüm daha nisan ayında.
    24 yaşında çocuğa bak çocuk diyorum uluslararası sağlık örgütüne göre erkekler 26 yaşından önce ergendir denir.
    neyse kızın biri bunu kafeslemiş 150 bin liralık düğün borcunun altına girmiş.
    anlatıyordu başına gelenleri.

velhasıl doğruymuş.
    ha ben kapamadım gözüm de yok. allah mühendis erkeklerin şerrinden korusun ne diyim. eski ben olsaydı mühendis olsun çamurdan olsun derdi de cıksss şimdi hiiiiiç diyemiyorum. demem de.