• güzel hareket.

ne güzel klasik müzik dinletmişler işte. bunda art niyet arayıp eleştirenler boş insandır.
  • oysa ki mesneviden ders alması ve sarı çiçeğe sorması gerekirdi.
  • başlığı görünce ince bir gönderme yapmış olabilirler vivaldi'den four seasons (spring) dinleterek diye düşündüm ama değilmiş.

t: sadece belediye önünde, yeni havayı temsil etmesi amacıyla halka sunulduğunu düşündüğüm dinletidir.
  • bütün gün malum şahsı dinlemekten sıkılmış bünyelere ilaç gibi gelecek icraattır. avrupada metrolarda duyduğumuzda "abi işte medeniyet" diyoruz, bizde olunca zorla müzik dinletmek oluyor. ekşi sözlük hiç bir şeyi beğenmeme timinden premium üyeliğiniz var galiba?
  • akp nin kazandığı pek çok seçimde silah sesi ve araç konvoyunu bizzat gördüm. kimseye zarar verdiğini sanmıyorum bu sevinç gösterisinin. buradan elitizm, beyaz türk goygoyu çıkmaz. kimin ihalelerle zenginleştiği, torpillerle hak etmediği yerlere geldiğini herkes biliyor.
    telefonda beklemede veya asansörde klasik müzik dinletmeden farkı yok. faşizmi konuşacak en son kişisiniz.
  • benim türbanlı bacılarıma mozart dinlettiler.
  • pek mozartlık bir millet değiliz. debussy veya bach dinletilirse daha iyi sonuçlar alınabilir.
  • darısının istanbul ümraniye ilçesine olmasını dilediğim hareket.
  • bütün halkına zorla rte dinletilen ülkede bir teneffüstür.
  • günde 5 vakit ezan, gece gündüz kafalarına göre sela okuyan, ramazan top sesleri, davul sesleri ve bilimum saçma gürültüyle kafa siken islamcıların zoruna giden uygulama.
hesabın var mı? giriş yap