şükela:  tümü | bugün
 • şu an fark ettiğim durum.
  siz hiç hatırlıyor musunuz yaşlanmış bir süper kahraman? ne bileyim süpermen yaşlandığı zaman batman'in çıkmasını onunla dalga geçmesi, hasta yatağında ziyaret etmesi ya da sipederman yaşlandığında ben ten'in çıkmasını. tamam örnekler çok absürt ama söylemek istediğim belli bir zaman çizgisi yok bu dünyalarda. evet derdimi seveyim çok canım sıkılıyor.
 • istisnaları olsa da genel olarak doğru bir nokta. dc animated universe'ten örnek bir istisna:

  (bkz: batman the animated series)
  (bkz: the new batman adventures)
  (bkz: justice league)
  (bkz: batman beyond)

  örneğin batman the animated series'de genç olan batman'i batman beyond'da badass bir dede olarak görüyoruz. diğer diziler arasında batman pek değişmiş gibi durmuyordu diye hatırlıyorum ama örneğin dick grayson yaşlanıp nightwing oluyordu vs.
 • bizim diziler gibidirler. zira kadınlar gayet bakımlı ve güzel, erkekler de gayet bakımlı ve yakışıklıdır. kısaca gerçek karakter oyuncuları yoktur.

  bu özellik kahramanların çoğu zaman yetenekleri dahilinde yaptıkları ile bilinmelerini sağlar ama karakter özelliği bakımından hatırlanmamalarını sağlar.

  ayrıca konu kahraman olunca güç ve bedensel dinçlik algıda doygun kalıcılık yapar.
 • doğru dürüst çizgi roman okumamış kişi sanrısı.
  dark knight returns'den tut kingdom come'a bir sürü hikaye var yaşlı süper kahramanların olduğu. old man logan var daha ne diyim.
 • sanırım bu tarz bir iddiada bulunmak için çizgi romanlarla biraz daha ilgili olmak gerekiyor. en azından animasyonları izleyerek bile görülebilir ki çeşit çeşit evren, çeşit çeşit hikaye var. dolayısıyla hatalı bir tespit.