• rezalet başlığı açmayı düşündüm ama hayatımda böyle rezalet görmedim.

--- spoiler ---

manevi şifa tempo merkezimizde astral seyahat (tayyi mekan) hizmetimizden bir örnek özbekistan'dan getirip kadromuza dahil etttiğimiz dildora hanımefendi astral seyahatın yanı sıra allah vergisi bio enerji yeteneğiyle de merkezimizde elleriyle de şifa dağıtmaya devam ediyor... dinemeyen migren ağrılarınız, kadın hastalıkları, romatizma ve kireçleme dahil kayıp yakınlarınızı bulmak için ve bilimum kronik sıkıntılarınız için dildora hocamız sizi bekliyor
    --- spoiler ---

facebook linki
    web sitesi

zafer editi: web sitesi pert

videoları izlerken kanım dondu. daha ne kadar aşağılanabiliriz bilmiyorum.

edit: bir suser uyarısıyla web sitesi linki düzeltildi.

özlem editi:
    “arkadaşlar, efendiler ve ey millet! iyi biliniz ki, türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.”
    mustafa kemal atatürk.
  • bu resim size bir şeyi hatırlattı mı? deri koltuk, çalışma masası...

ben derin düşüncelere daldım, aman dikkat, aklı olan gitmez.
  • 17 yaşlarında filan insanın doğuştan bazı bilgilerle dünyaya gelmiş olabileceği fikri üzerine kafa yordum. yani genlerle filan bilgi aktarımı olduğuna. sonra tabula rasa ya denk geldim. vay amk nerdeyse koca bi felsefeyi çökertiyordum deyip düşünmeye devam ederken benim düşündüğüm şeyin de aslında düşünüldüğünü, kant'ı elealı zenon'u filan öğrenip tüm bu uğraştan vazgeçtim. ve ondan sonra aklıma ne geldiyse birileri nasılsa düşünmüştür deyip bıraktım.

yani şimdi bu hastane daha önce yok muymuş? tüh ulan be.
  • bir girişimcilik dehası olarak düşünülmesi gereken hastanedir.

böyle bir toplumda emin olun ki çok da iyi para kazanacaktır bu arkadaşlar. bizim millet sever böyle şeyleri. kapıda kuyruk olmazsa bir şey bilmiyorum. bu kadar düşünme ve beyninden yoksun insan bir araya toplanınca ortaya da bu tür şeyler çıkıyor.

düşünenleri ve yatırımcılarını tebrik ediyorum. geçirdiğiniz kadar geçirin şunlara helali hoş olsun.
  • ssk geçerli mi değil mi merak ettiğim hastane.
    mhrs den randevu mu almak gerekiyor.
  • bünyesindeki cin musallatı belirtilerini bir incelediğimde bana cin musallat olduğunu anladığım site.

*karar vermede güçlük veya sık sık karar değiştirme. var
    *ibadetleri yapmaktan kaçınma ( ben istediğim zaman namaz kılabiliyorum demek bu belirtiden kurtarmaz. burada kıstas 5 vakit namaz ile aranızın nasıl olduğudur.) var
    *duygusal ani değişimler. ( aniden öfkelenme, üzülme, ağlama sıkılma ) var
    *kalbin sıkıştığı hissi. çarpıntı. bazen
    *sabahları yorgun uyanma. var
    *kuvvetli vesvese. yok
    *kuran-ı kerim okurken yada dinlerken sıkılma, kaçma hissi, okumadan dinlemeden uzaklaşma. var
    *dizlerde, kulağın arka kısmında, belde ağırlık ve ağrılar. bazen
    *karışık ve korkunç rüyalar görmek. var
    *banyo ve tuvalette uzun zaman geçirme. var
    *ayna karşısında fazla zaman geçirme. var
    *kendisini kendi kendi ile konuşurken bulma. bazen
    *hayattan umutsuz olma, karamsarlık hislerinin artması. var
    *görüntüler görme. yok
    *takip edildiği hissi. bazen
    *yıkanmaktan kaçınma. yok
  • büyü de yapılıyorsa hemen randevu alacağım hastane. iş yerindeki herkese basiret bağlama büyüsü yaptıracağım. şimdi onlar düşünsün.
  • beyin yakan rezillik.

ciddiyim, bir an doktor önlüğü giymiş, doktor kılıklı bir herifin muayene esnasında kurandan okuyup büyü yaptığı an beynim yandı. bu nasıl bir özentiliktir? giy takkeni çık meydana işte.
  • muayene öncesi yapılması gerekenlerde çığır açan hastane.

(bkz: abdestli ve aç geliniz)

hdhdhdjsmdhd. bu ne lan?
hesabın var mı? giriş yap