• beşiktaş kaçıncı ligde ya da hangi kupa için hangi takımla maç yapıyor olursa olsun, maçın son anına kadar desteğini kesmeyen vefakar/cefakar insan topluluğu...
  • seyircilere maci birakip kendi sovunu izleten guruh.
    (bkz: alen abi)
  • bugün yine yeniden taraflı tarafsız herkesin ağzından çıkan cümle.takım dibe çökmüş,ruhsuzluk almış başını gitmiş ama bu büyük taraftar kendilerine -iki gün evvel çarşı pazar deyip de bugün tv yorumculuğu kisvesi altında övecek kelime bulamayan şebeklere inat- büyüdükçe büyüyor sahadaki futbolcu kadar ter akıtıyor emek harcıyor.
  • türkiye nin en iyi taraftar oluşumudur.daha fazlası için :
    (bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)
    (bkz: bjk çarşı)
  • inonu'de oynanan mactan sonra tvlerde, gazetelerde, internette, otobuste, isyerinde, okulda, sokakta taraftar icin soylenenlere kulak kabartan, ovguleri duydugunda, galibiyetlerden, sampiyonluklardan aldigi hazdan cok daha buyuk bir gururla koltuklari kabaran insanlardir.
  • bodo glimt maçından sonra maçtan ve beşiktaş dan daha çok konuşulan, maçı adeta tek başına kazanan taraftar. tv de izlerken tüylerim diken diken oldu.
  • bir taraftar olarak televizyon karşısında izlendiğinde, o gün aralarında bulunmamaktan dolayı pişmanlık hissi veren coşku dolu insan topluluğu. beşiktaşlı olmak böyle zamanlarda anlam kazanıyor.
  • bugun takim ile birlikte sezonun en iyi performansini sergileyen gercekten de buyuk taraftar guruhu. 79-89 dk. arasinda araliksiz "be$ikta$'im benim biricik sevgilim" tezahuratiyla dosta du$mana "taraftar nasil olur?" sorusunun kar$iligini vermi$tir. kapalı altta tezahurat yaparken gurur duydum hakikaten de.
  • 20 dakika boyunca durmadan " beşiktaşım benim, biricik sevgilim..."diye ortalığı inletmiş yüce insan grubu
  • önemli olan nicelik değil niteliktir ifadesini doğrulayan taraftar grubu...
hesabın var mı? giriş yap