şükela:  tümü | bugün
  • ka$in denize girilebilecek cakilli bir koyudur. ortalarinda biyerden soguk su kaynagi cikmakta, adamin dotunu dondurmaktadir, bu bolge hizla yuzulerek gecilmelidir. denizi sevmeyenler * golgede bira icip dragonlance okuyabilirler. yilba$i geceleri mangal yapilip ozgurce sapitilabilir.
  • en guzel raki masasi memedin yerinde kurulur.gune$ en guzel burda batar.kadinim cok dinlenir.hep istenir.ezip gecen devin* izafi,anlamsiz oldugunun en cok bu anda farkinda varilir.gece en sicak deniz burdadir.hu$u icinde gokyuzu izlenir.meis'i tac gibi saran i$iklardan daha parlaktir yildizlar.kadinim cok dinlenir.hep istenir.
  • dört küçük işletmenin hizmet verdiği koydur. kaşta adet olduğu üzere, şezlong ve şemsiye için para alınmaz, bunun yerine şezlonguna uzanılan restoranda yemek yenilir. öğleden önce gidilirse, ömür restoranın "yerli che"si hüseyin ahtapot yakalarken izlenebilir. önceden muhabbet kurulursa yakalanan ahtapot önce sevilip, sonra yenilebilir.
  • en buyuk ozelligi huseyin adli che tutkunu garsona sahip olmasidir. garson diyorum ama icim burkuluyor. huseyin che ayri bir garson. plaja ayak bastiginiz anda yaniniza kosuyor, size yatak ayarliyor, partizan muzikleri esliginde yemeginizi getiriyor. hoplayarak ziplayarak kendi etrafinda donerek masalar arasindan slalom yaparak yuzunde her daim gulumsemesiyle isteginizi yerine getirmeye calisiyor. ben isini severek yapmak nedirin cevabini bu adamda gordum. kah kas'a gidiyorum birsey ister misiniz diye soruyor kah tuvalete giden arkadasin yerine okeye joker eleman oluyor.. size ozel plaj voleybolu icin top aliyor.. hem de bunlari hayatinda ilk kez gordugu insanlar icin yapiyor.
  • yazin oldugu gibi ekim ayinda da buzzz gibi bir denize sahip plajdir. plaj dediysem "beach" gibi dusunmeyiniz, daha farkli bir atmosferi vardir. kaputas gibi esmesine ragmen denizin dalgasi daha azdir. yemesi içmesi görece hesaplıdır, suyu turkuazdır.
  • dört kişilik bir grupla gidip hiç yer kalmayasıya işgal edebileceğiniz plajcık.
  • limanağzından başlanarak yürünen likya yolu sonrasında bünyeyi güneşine ve çakılına serip dinlenebileceğiniz yerdir. suya girmek ayak ve yürek ister. zira denizin içindeki çakıllar dalgayla bir olup sizi acıtmaya çalışır. ama acımasızlığı 'anne' kadardır. bir kaç adım sonra serin bir şefkate dönüşür.
  • soğuk su kaynağına sahip bir plaj olmasından mütevellit tuz oranı azdır. öğleden sonraları burayı mesken edinmiş bir ördeğin erkek yüzücülere musallat olduğunu görebilirsiniz.
  • kaş'ın üvey evlat muamelesi gören ve bence muhteşem deniziyle küçük çakıl ve limanağzı'na beş basan plajıdır. denizin içinde dinleyeceğiniz çakıl taşlarının müziği, aniden titreten soğuk su dalgaları, sessiz kumsalı ile deniz sever her bünye benim gibi tekrar buluşmak üzere terk eder burayı.
  • denizi güzel ve serin, içerisinde bir çok mekan barındıran, arabanızla gidebileceğiniz ve her ne kadar büyük çakıl dense de, küçükçe bir koy. kaş'ta denize girmek için ideal.