şükela:  tümü | bugün
  • katıldığım direniştir

yönetim bilgi içerikli entry istiyor. yazıyoruz gören yok anasını satayım.

mesaj yok. bilgi alış-verişi yapmak istediğim yazarlar oluyor, mesaj atamıyorum.

bir an önce bir düzenleme yapılmalı. biz burada mahkum değiliz, yazarız yazar. bizi göz ardı etmeyin.
  • pek siklenceğimizi sanmıyorum ama yazayım ayıp olmasın.
  • destek olduğum direniştir. valla uykumda bile ekşi'ye giriyorum online oluyorum artık takıntı oldu bende. üye olmak istiyorum.
  • illa khk mı çıksın çaylaklar için . en azından mesaj hakkı verin biz de insanız varlığız sesimizi duyurmak istiyoruz others gibi kapınıza mı gelelim.

yönetime not : benim işi çözün bu işi tatlıya bağlıyalım :)
  • +1 ile desteklediğim direniştir.

zira ekşi sözlük üyesi olduğumda yıl 2014 mayıstı. 1 kez çaylaklığım onaylanmadı ve bütün entrylerim çöpe gitti. yani aradan geçen 3.5 yılda başa sardırdılar sağolsunlar. son 4-5 aydır da 4500-5000 civarında gezinip duruyorum. 3-4 dakika arayla baktığımda ise bazen 50-60 aşağı iniyorum bazen 50-60 yukarı çıkıyorum. bunun hesabı her gün sözlüğe girenler arasında düzenleniyorsa nasıl oluyor da 3-4 dakika arayla bu kadar oynama oluyor. ve bunu neden coca cola formülü gibi gizli tutuyorsunuz. inandırıcılığınız ve samimiyetiniz gün geçtikçe kayboluyor gözümde.

sürekli sözlükteyim ve hemen hemen herkesin yazdıklarını okuyorum. inanın bana bazı yazarları okurken bu mal değneğinin yazarlığı nasıl onaylanmış diye kendi kendime soruyorum. bazı yazarların da nasıl bu kadar harika yazdığına şaşırıyorum orası ayrı.

edit: sayısal düzeltme
  • part 1 ve 2 yi kacirmis bir caylak olarak destek verdigim direnistir.eyy sözlük yönetimi sen kimsiniz ya!!!
  • ...
  • (bkz: canım sağol yeni direndim de geldim)

şaka lan şaka. nereye direniyoruz?
  • 3 gün direnilirse sözlük yönetimi devriliyormuş, kesin bilgi yayalım.

not: istemeyen girmez ve yönetime para kazandırmaz, bu kadar basit. zorla almıyor adamlar. bizim maaşlar da yine bir ay geriden geliyor, lütfen artık düzene koyun şu işleri. bakın kira yatırcaz sizi bekliyoruz.